Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz k-adi #41 üzenetére

    Harminc felett egyre nagyobb a születési komplikációk és fejlődési rendellenességek előfordulási aránya, meg azért azt sem fitymálnám le, hogy minél később vállal a nő gyereket, annál jobban meggyötri a testét is, egy fiatal(abb) nő sokkal könnyebben regenerálódik testileg. Ami az egyik embernek pánik, az a másiknak egy teljesen racionális érv, hogy miért ne 30 felett kezdjen el abban gondolkozni, hogy kéne már találni valakit, akivel idővel családot is lehet alapítani.

    Egyre több nő épít önállóan jó egzisztenciát, egyre több a diplomás közöttük, egyre többen építenek karriert a húszas éveik második felében és a demográfusok is ezt a jelenséget jelölik meg, mint a későre kitolódó gyerekvállalás fő okát. Hagyjuk már ezt a régi bullshitet, hogy a nők fenekét ki kell törölni a férfi által megkeresett pénzzel. Incel fórumokon tök jól mennek ezek a világmegfejtések. Épp olyan rosszindulatú anekdoták ezek, mint amikkel a férfiakat szokták sztereotipizálni.

    ---

    #40 Narxis: A Naprendszerben semmi sem ragyog fényesebben a férfi egónál. :) De amúgy te érveltél valamivel, ami a KSH és az Eurostat szerint nem igaz. Mellesleg csak az érme másik oldalát is behoztam a topikba, mert olyanok vagytok, mint egy elszabadult láncreakció, az egyik leáll nőket fikázni a saját tapasztalatait (vagy fasz tudja mit) rávetítve minden nőre, aztán rögtön ott terem tizenkét másik folytatni és egymást hergelitek egyre mélyebbre.

    [ Szerkesztve ]

  • carl18

    addikt

    válasz k-adi #41 üzenetére

    Én tudok olyan 30-as csajról aki a kapcsolat után 2 héttel feldobta a nagy kérdést? Mi lenne ha csinálnák gyereket? :C Hát egyből vége is lett a nagy kapcsolatnak.

    Itt nem csak azzal van a baj, hanem hogy bizony sok-sok elvárás van.
    Bár azt vettem észre mindegy mennyire ronda egy pali, ha sikeres és van pénze azzal tudja a külsö hiányoságokat kompenzálni. :U
    Tonny Montana azt mondta a pénz még sose ártott meg a jó ízlésnek.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák