Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Tigerclaw #11 üzenetére

    Nem tudom, hány száz évnek kell még eltelnie ahhoz, hogy a nép által megválasztott, az ő érdekeiket képviselő politikusok TÉNYLEG AZ Ő ÉRDEKEIKET képviseljék.

    Tudom, belelóg a bilibe a kezem, de jöhetne igazán a sok diszruptív technológia után a társadalmi-szociális- és politikai szférában is valami meglepően kurvajó, diszruptívnak ható erő, mondjuk a fentebbi utópisztikus vízió mentén, mert addig csak szopás lesz, míg ezek fegyverkeznek, kenőpénzeket fogadnak el, oldalazgatnak, sakkparti megy jobbrabalra fejben kb, korruptak, nemtranszparensek, satöbbi. Egyszóval, az őket megválasztó tömegek érdekei ELLEN működnek, és nem kicsit, hanem NAGYON.

    Most U.K. helyzetét elnézve, ahogy ez az idióta bohóc megcsinálta azt, amiben maga sem hitt, hogy bekövetkezzen (de szónokolni-házalni vele jó volt, aztán oops, BREXIT done).. szóval amilyen állapotban az ország most, én kb. hülyére gombolnék le mindent egy Amazonról, nem leülök vele tárgyalni... MIRŐL IS ? MILYEN JOGON ?

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák