Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Skynet258 #18 üzenetére

    Szépasszonvölgy kifejezetten a minőségi borokról híres.... ;]
    (Hagymási kivételével nem sok tisztességes borásznak van ott pincéje)

    Mi is ki szokunk járni haverral a fesztiválra, de szigorúan csütörtökön......Péntek-Szombat-Vasárnap már csak a pogó megy.... :( Idén végre eggyel tisztességesebb poharat adtak az eddigieknél, de az etyeki poharam még így is hiányzott....Attól jobb poharat egy fesztiválon se kaptam még.

    Freixenetnél ittunk finom spanyol pezsgőket (bár sajna a fele nem kapható idehaza)
    Kedvenc etyeki Orosz Gyulámnál csökkentettük a kóstolgatás kockázatát....Meg belenyaltunk a feind (villa quaiar) csúcsvörösébe is (nem is emlékszem már mi volt, de határozottan jó)

    Én inkább fehéres vagyok, de egy yellow tail shiraz-nál (ami 2000 Ft környéki árú - MO.-n a belépő vörösek árszinvonala) ütősebb vöröst még nem találtam (Pedig nem egy magyar "zászlósbort" kóstoltam.). Mondjuk én a gyümölcsösebb vörösöket kedvelem, nem a taplószáraz csersavbombákat. Ajánlom kóstolásra a nagy vörösöseknek. Lajos úton van egy "szaküzlet" ahol kapni is.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák