Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    Szinte biztos voltam hogy egy újabb apple-flém topik kerekedik ebből a hírből.
    Lehet itt fanyalogni, de el kell ismerni hogy tudnak valamit ennél a cégnél. Lehet írni a fejtágító posztokat, de attól még nem kezdenek a részvények meredek zuhanásba.
    Csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért nem csinálja utánuk más is? Csak ki ne találjátok mondani, hogy a többi cég az apple-el szemben nem akarja megvezetni a felhasználókat.
    A HTC öt különböző készülékkel jön ki a windows' phone-ra. Nem lett volna praktikusabb egy jó készüléket csinálni?
    Egyébként meg ha már ennyire trendi, multimédiás szolgáltatásokra kihegyezett készüléket dobálnak kifelé, akkor miért nem képes ezekből valaki egyetlen normálisat legyártani? Használható kamera kell- nokia N8, jó kezelés és szolgáltatáshálózat-iphone, jó bővíthetőség, testreszabhatóság-HTC?, jó hangminőség-Cowon.
    Nekem pl. fontos lenne a zenelejátszás, de mi a túrót kezdjek 8 gigás, ócska hangminőségű cuccokkal? Erre ott van pl. a cowon s9, ami akkora mint egy telefon, de nincs benne telefon.

    Akkor ott az iPad, amit ugye megintcsak sokan fikáznak. Valamit sikerült megmozgatnia az apple-nek a piacon ismét, el is kezdődött a koppintás, a hullámok meglovagolása. De ha felül akarnak kerekedni, akkor valami jót kellene összehozni, nem ipad koppintásokat, vagy használhatatlanul kicsi képfelületű kacatokat. Ha választanom kellene, akkor az ipad lenne, pedig könnyen lehet jobb készüléket csinálni. De inkább megy a töketlenkedés, félmegoldások, hogy 2-3 hónap múlva az új készülék is eladható legyen.
    Szóval szerintem az apple a többi cég balfaszkodásának köszönheti a sikerét, mert képtelenek előállni valami forradalmival. Úgytűnik ezt a pozíciót szeretnék meghagyni az almának.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák