Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • datadata

    csendes tag

    válasz Polarstar #9356 üzenetére

    BIS sztori:
    Előfizettem, aktíváltattam (köszi az ötletet!):
    BBM nem működik. Telefon. 25 perc után kiderítették, hogy csak 3g-n működik, illetve át kell állítanom az apn-t blackberry.net-re.
    Kérdeztem, van-e megoldás, hogy 4g alatt használjam. Válasz, persze, ugyanannyiba kerül, mint amit beállítottak, és csak 3g-n képes működni. Kedvesen átállították.
    Kérdeztem, mekkora adatcsomag van ehhez az apn beállításhoz. 3gb. Mondtam rendben, de ez esetben a normál internet csomagom (7gb) hogy lesz felhasználva. Javaslat, irogassam át, amikor BBM-et szeretnék haszálni illetve amikor internetet. Hahaha! 2017! Jeleztem, hogy ez kabaré verzió.
    Kérdeztem, mi történik, ha túlforgalmazom a 3gb-ot, lévén állítsa a dalai láma át állandóan az apn-t. Válasz, hogy állítólag semmi.

    Szerintetek?
    - mondjam le az internet csomagot és nyomuljak blackberry.net apn-n 3gb forgalommal (jellemzően havi 5-6 gb-ot tolok)
    - ha túlforgalmaz hát túlforgalmaz, nincs pótlólagos díja, nem foglalkozni vele (állítólag sorozatos túllépésnél figyelmeztetést kapok... sakkó' mi van?)

    Te/Ti hogy kezelitek?

Új hozzászólás Aktív témák