Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    válasz szaszlaci #24 üzenetére

    Hú, kérhetek én is ebből az anyagból, ami ennyire optimista világképet varázsolt neked? :B
    (Azt nem feltételezem, hogy magenta vagy narancssárga a fizetési papírod fejléce.)
    Számtalan helyen, számtalan oldalról (technikai, jogi, kommunikációs, PR) szanaszét szedték az egész ügyet. Valahogyan egyik sem osztotta a te nézeteidet.

    Nem, nem ismerték el a lényeget mind a mai napig: hogy ez egy befejezetlen, teszteletlen, és amúgy is szakmailag elfogadhatatlan színvonalon összedobott valami volt. Mint ahogyan a mai napig nem történt meg a leállítása addig, amíg el nem készül. (Ezt nyilván nem teszik meg, mert az beismerése lenne annak, hogy nem jó.)
    És nem, a mai napig nem történt meg a feljelentés hűtlen kezelés miatt azon BKK-sok ellen, akik ezt így átvették, vagy azon T-sek ellen, akik esetleg behazudták, hogy milyen biztonsági szintet üt meg a rendszer.
    És azok ellen sem adtak még be feljelentést, akik mulasztásával személyes adatok váltak hozzáférhetővé.

    Reggel 7-kor TEK-esekkel bevinni valakit (amiről nyilván nem a BKK tehet, legfeljebb a feljelentésében az incidenst egy URL átírásához képest nagyságrendekkel eltúlzó T-Sys) az igenis csendőrtempó. Az én szubjektív véleményem szerint legfeljebb akkor tekinthető normálisnak az időpont, ha a teljes közigazgatás ugyanígy reggel 7-kor már hajlandó lesz foglalkozni az én ügyeim intézésével.

    A tej élet, erő, egészség.

Új hozzászólás Aktív témák