Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SidCorky

    senior tag

    válasz raveinT #48 üzenetére

    Fater buszozik, így pontos infó, hogy az animáció óránként változik, és látják a kijelzőjükön, hogy mi volt az előző és mi lesz a következő. Ez így tényleg elég biztosnak tűnik, de szerintem is ki lehetne találni valami jobb megoldást.

    Még az is jobb lenne, ha egy kártyát kellene magunkkal hurcolni és azt kell lecsippantani, mint sok helyen külföldön, engem nem is az első ajtó meg a sor zavar, hanem hogy nem mindig ismeri fel azonnal a kódot, akkor el kell fordítani a telefont, visszafordítani, vagy eleve úgy megnyitni a felületet, hogy a kódot lássa először, stb. Ezzel megy el a sok idő, különösen sötétben, és szerintem inkább az appal vagy az algoritmussal van gond, nem is a kamerával, mert direkt próbálgattam, egy sima QR kód szinte teljes sötétben is beolvasható. Tök kényelmes lenne pedig, hogy csak telefont kell vinni, de inkább visszaváltottam a papír alap bérletre, így nem kell mindig előre engednem mindenkit, mert rendesen stresszel, ha mögöttem várnak, én meg még szórakozok a kóddal. :D

    Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

  • Schuler888

    senior tag

    válasz raveinT #48 üzenetére

    Akkor filleres matricakbol ne csak egyet ragasszanak a buszra hanem szorjak tele hogy ne mindenkinek egyet kelljen scannelgetnie... :U
    En csucstelefonnal kb mozgas kozben is lekapom de van par idosebb vmi kozepkatos kinai csodaval ott bohockodik a kod elott mire elojon az asito csincsilla

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Új hozzászólás Aktív témák