Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz rt06 #13 üzenetére

    Pedig van, hogy az embernek nincs pénze, és pl manapság egy pc játék jó marketinggel ellátott kalap fos. Ahogy előttem írták, zsákbamacska. És igen, kurva drágák. Nonszensz, hogy az átlagember fizetésének 10-15 százaléka egy top kategóriás játék.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • hibavissza

    veterán

    válasz rt06 #13 üzenetére

    sajnos nem érti, ahogy te sem. szeretném megvilágítani számodra ezt az egyszerű magyar mondatot. ebben arról írtam, hogy hiába jogos a cél, ha nem fogják tudni elérni a céljukat a világ szegényebb országaiban.

    Próbálj elszakadni a játékoktól. Vannak, akik szeretnének minél nagyobb szeletet hallani a zenei kultúrából. És itt nem arról a szarról írok, ami a rádiókból jön. Ezt nagyban elősegíti a net. És nem a warezról volt szó. Nem lédi gaga vagy a metállika új és agyonreklámozott amúgy könnyen lewarezolható lemezére gondoltam.
    Térjünk vissza a játékhoz: adott egy 2 gyerekes család (Butáék) megveszik a konzolt és a játékok árát csak utána nézik....nyilván warezolt játékot vesznek. Én nem hibáztatom őket, mert nem célcsoport a konzolgyártóknak, mégis megdolgozza őket a techmarketing, de rájuk szabott termék/megoldás nincs. Talán most a használt szoftver elterjedése a jogharmonizáció miatt...
    Harmadszor és utoljára a szesztilalom és a kábítószer ügyét hoznám fel....minden tiltás az alvilágot erősíti megfelelő alternatívák nélkül és a kiadóknak nincs még jól működő alternatívájuk. Tehát nyomul a warez az elmaradott országokban. Az észak-amerikai warez szerintem egy más fajta probléma, mások a gyökerei. Ott lehet hogy működhet a tiltás...bár én kétlem (szesztilalom). Ez a megoldás a balkánon belátható időn belül reménytelen.

    Nem tudom hány éves vagy, de a warez nem új probléma és nem az internettel vált problémává. Az internet csak elmélyítette a már létező problémát. (lásd: wawe lemezbolt anno)

Új hozzászólás Aktív témák