Aktív témák

  • lorior

    csendes tag

    Érdekes, hogy mennyien ismerik a vallást, meg a hitet. Látszik hogy nem tudtok különbséget tenni, a kettő között. Agymosott keresztyének... Na akkor mért megyünk ki kínába, koreába, hogy hirdessük a kersztyénséget. (Ja el is felejtettem, mert parancs és félünk Jézus haragjától) Félelemből nem lehet hitet csinálni. Pofontól nem lesz senki hetero. (legalábbis egytől ;] ->na de ez már nevelés kérdése) Ezzel szerintem nem kéne vitatkozni. Bunkó keresztyének... mindenkivel jófejek akarnak lenni... És ez baj? (legközelebb elgáncsollak... :P ) Ha megnéznétek a szándékainkat...
    [Ti. négy lehetőség van: 1. nem hiszünk, nincs Isten (pozitív), 2. nem hiszünk, van Isten (negatív) 3. hiszünk nincs Isten (pozitív) 4. hiszünk van Isten (pozitív)
    negatív-pozitív 1-3
    Azt hiszem a fentiekből csak egy vitatható van és az a 3. Szerintem ha hiszünk, akkor az evolúció (nem értek egyet vele) szerint jó életet éltünk (fajfenntartás, nem öldöklés, nincs lopás tudjuk mit tesznek a hívők). Tehát ha nem is hiszünk, akkor 50% esélyed van arra, hogy jó helyre kerülsz, illetve nincs következménye.]
    Jó ez egy kicsit gyenge lábakon áll, de matematikai.
    ..., beszélnétek velünk, akkor más lenne a véleményetek. Érdekes hogy mi lehetünk agymosottak, ha gyerekkoromtól hittanra járok, de a kis homosexuális szülők között felnőtt gyerkőc nem. Minket kigyógyít a hit (nem vallás) az alkoholizmusból, drogból, de a pszihoizé nem... Minket nem enged a vallás gondolkozni. Hát tudjátok amiket mi írunk nincs minden benne a bibliában, hanem gondolkodás eredménye. De honnan tudod, amíg nem próbáltad ki (kísért a mondás). Hányan jártatok 52 hetet egyhuzamban -keresztyén- közösségben.
    - bocsika ha nem tetszik a hangnem, de egy kicsit felidegesítettetek.
    Nekünk a homosexualitással, és nem a homosexuális emberekkel van gondunk (mivel ha Isten megbocsát, akkor mi mért ne tegyük)

Aktív témák