Aktív témák

  • #70616832

    törölt tag

    Külföldi vagyok, ezért nem nagyon ismerem Budapestet, de ha jól értem elég forgalmas helyen szeretnének felvonulni.
    Egy dolog, hogy megbénulna a közlekedés, de gyerekek is járnak arra, akiknek elég nehéz lenne elmagyarázni, hogy az a bácsi miért egy börtangába van. Félreértések elkerülése érdekében, nekem semmi bajom a homoszexuálisokkal! DE én sem alsógatyában indulok el a városba, ha valami nem tetszik, és a barátnőmmel sem félpucéron sétálunk kivágott nadrágban, vonuljanak nyugodtan, de egy olynan helyen, ahol az nézi meg őket, aki akarja, ne erőszakolják rá magukat sok százezer emberre, mert nagyrészének lehet, hogy nem fog tetszeni.

    Kicsit off:
    Nem rég nagy viták szóltak (már nem tudom, hogy hol), arról hogy örökbe fogadhassanak gyereket, hisz ők is tudnak tőrődni a gyerekekkel meg stb. Ez eddig oké, de gondoljanak bele annak a gyereknek a sorsába. Mikor a tanítónéni végigkérdezi a tanulókat, hogy mivel foglalkozik az anyja/apja. Ilyenkor mit mondana szegény? Sulis éveit olyan cikizések közt töltené el, amelyet a legtöbb diák nem viselne el.

    Mégegyszer semmi bajom a melegekkel, de legyenek diszkrétek.

    Persze most lehet jönni a fikázó válaszokkal, hogy nekem, mint 15 évesnek semmi élettapasztalatom, meg stb de azért lehet véleményem!

    mod:
    #22 Kareszovics: Azért nem muszáj pont ezt szót használni, mert indulatokat fog kiváltani, jogosan!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák