Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz ló úr #34 üzenetére

    Nemkell kiadni magad az "Amcsi Mamutnak" ennyi az egész. Nemkell olyan helyen tárolni olyan dolgokat amiket féltessz ahol bárki hozzá tud férni.

    Ez így van.. de ki tudja hogy ha igazán beindul a cloud gépezet, (persze remélem nem fog, mert akkor én végeztem a számítógépekkel... ) megmaradnak -e ezek a lehetőségek, vagy kilobbizzák hogy ne lehessen... mondjuk 30 év múlva. (bár addigra lehet hogy megd*glök.. :) )

    Még egy Google-nek is megvannak a törvény korlátai,

    Amikkel nem hiszem hogy sokat törődik, hiszen a visszaéléseket bizonyítani piszkosul nehéz, nekik viszont pofon egyszerű kivitelezni.. és nem is biztos hogy tudsz majd róla hogy megtették, mert mondjuk sok egyéb cég adataival egyszerre élnek vissza a megfelelő módon, így tisztességtelen előnyhöz jutva, ám arról te semmit nem tudsz majd, legfeljebb sejtheted. De talán még azt sem.

    nemtudom minek itt ez a nagy paranoia.

    Mert a dont be evil nem egészen úgy van.. :D

    "Am. meg hidd el ezek a nagy cégek,amit akartak azt már rég megtudták rólad."

    Vagy ne.. de én nem segítek nekik ilyen dolgokban...

    Persze addig semmi baj amíg szénné titkosítva küldözgetek leveleket, de amikor az alkalmazás is a "felhőbe" van, akkor erre nincs lehetőségem..

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák