Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz madgie #21 üzenetére

    Igen, az olyanok mint én, akik nem b@sznak ki az ablakon 100ezret még efölött azért, mert picit jobb a képe.
    Bent a cégnél van 2 srác, ők foglalkoznak a kiadványok, prospektusok szerkesztésével, 2408wfp-jük van, bekalibrálva, szép a képe, tény, de otthonra tök fölösleges.
    Én nem nyugtatom magam, tudom, hogy nem ips, de átlagos használatra teljesen jó, nem adtam ki érte 200.000-t, azért, hogy fél év múlva 80-ért se lehessen eladni, így meg kevesebbet bukok.
    Ennyi.
    Azzal a TV-vel nincs tapasztalatom, általában a normálisabbat veszem meg, de TV-kel van elég tapasztalatom, itthon 4 lcd tv van, mind fél éve lett véve, 3 fullhd, 1 nem. Egyikse a legolcsóbb, tescos akcijós szar.
    Szóval mielőtt elkezdesz vagdalkozni, azzal a legolcsóbb lg-vel nincs tapasztalatom, de LG tv-kel amúgyse volt sok jó élményem eddig.
    Továbbra is állítom, hogy átlagembernek nagy monitor, olcsón, átlag használatra ezek teljesen jók.
    Illetve 27" és 32" között van jó 20 centi különbség, mert még ugye ott vannak a hangszórók is.

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák