Hirdetés

2018. október 23., kedd

Gyorskeresés

(#1) MaCS_70

MaCS_70
(PH! kedvence)

Tetszik.

Azért érdekes, hogy már a 28 mm-es látószögnek megfelelő képkivágást tekintjük sztenderdnek, holott a filmes világban már a 35 mm is nagylátószögnek számított.

A magyar árra kíváncsi leszek. Ha 250e-ért adnak egy Osmo2-őt és egy 256-os kártyát, akkor az nagyon jó vétel lenne -- csak sajnos ez teljesen kizárt. :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#2) turit

turit
(tag)

1 év múlva lehet is kapni Magyarországon? ;]

(#3) beyruth82

beyruth82
(őstag)

Nagyon jónak tűnik kár a 3300-as aksi miatt :(

(#4) Lami66 válasza turit (#2) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Ezt? Soha. Majd ennek a kiherélt változatát, DAC nélkül.... ;]

(#5) takacsbotond

takacsbotond
(őstag)

3300mAh? :W
Úgy fest nem mostanában lesz megint LG-m. :U

[ Szerkesztve ]

Vissza a régi hardveraprót!

(#6) doooo

doooo
(őstag)

Tetszik... de azért kicsit túl Samsungos lett pár dologban... De mondjuk a Note8 akkuja helyett inkább Note9 akkuját kellett volna kapnia... :U

[ Szerkesztve ]

(#7) ollie válasza MaCS_70 (#1) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez továbbra is nettó ár, az USA-ban mindig nettó árat tüntetnek fel.

(#8) ricsi0307

ricsi0307
(senior tag)

Mehetett volna bele nagyobb akksi és dupla ekkora tárhely, ezen kívül viszont szerintem nagyon patent telefon lett.

(#9) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

Szóval így nézne ki egy S9+, ha lenne rajta notch. :D

(#10) MaCS_70 válasza ollie (#7) üzenetére

MaCS_70
(PH! kedvence)

Igen, bosszantó is, amikor (ha olyan államban vagy), egy üdítő kiírt árát is fejben kell törtekkel szoroznod, hogy kijöjjön a fizetendő összeg.

Meg aztán az 1 USD = 1 EUR képlet sem feltétlenül nekünk kedvez... :(

Ezért is írtam, hogy ez az ár kizárt...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#11) gretzky77 válasza Lami66 (#4) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Tapasztalat? Mert,hogy a V szériából nem volt kiherélt verzió!
Hihetetlen,hogy előre látatlanban megy a lehúzás!
Illetve ugye itt az akksi téma is,hogy lehetett volna nagyobb! Persze lehetett volna viszont ez a 3300 a V30 esetén is bizonyított az LG-nél, meglepően jó üzemidővel

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#12) Lami66 válasza gretzky77 (#11) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

A tapasztalat az, hogy az LG Európát kereskedelmi prioritásban eléggé hátra sorolta, aminek emlékezetes jelképe volt a kiherélt G6. Azt még egy párszor az orruk alá fogják dörgölni. És tűrjék az ilyen beszólásokat, mert ide csak akkor jut el egy telefonjuk, amikor máshol már kezdik unni. Nem Európa kezdte a szivatást.

[ Szerkesztve ]

(#13) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Tetszik. Biztos jó lesz. Volt korábbi verzió nálam (V30+)
Minden szempontból megfelelt.
Ár is jó és még olcsóbb is lesz hamar.

אני מי שאני

(#14) gyurma888

gyurma888
(tag)

Dual SIM? Anélkül kuka...

(#15) mjani1172 válasza gretzky77 (#11) üzenetére

mjani1172
(őstag)

A 3300 as akksi egyszereűen kicsi, az LG elavult gondolkodását mutatja.
Ebben a méretben már 4000 körül illene lennie.

(#16) dvarw.mtl válasza mjani1172 (#15) üzenetére

dvarw.mtl
(újonc)

Android 9-el jó lesz az az akksi, ha hozza amit ígértek fogyasztásban. Vannak xda-n akik dupla akkuidőről írnak.

(#17) janeszgol válasza gretzky77 (#11) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Mire itt megjelenik, már elavult lesz az S845. Itt a Kirin 980, az A12 és küszöbön az S855. :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#18) Khelben

Khelben
(Ármester)

Jöhetne már Steve Jobs v2 és elkezdhetne megint 4"-es telefonokat gyártani valamelyik gyártó. Az 5,5-ös LG G3-at is el kellett adnom, mert használhatatlanul nagy volt, erre azóta csak nagyobb telefonokat gyártanak.

--- Szakmai kérdéseket a fórumban tegyél fel, ne privátban, köszönöm ---

(#19) janeszgol válasza Khelben (#18) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hát igen. Nálam már a 16:9 képarányú 5 col is sok. A 4.7 col határeset. Az S8 hiába rendelkezik iszonyat jó StB-vel, nagy. Otthonra, meg az irodában jó bohóckodni vele, de nagy.
Szoktam nézni a buszon a lapátokat. Nem tudtam, hogy ennyi zsonglőr él ebben az országban. :)

(#20) Ádám16 válasza Khelben (#18) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Mindjárt le leszel hordva mindennek, búcsús gyerektelefont használni 2018-ban...

Btw az SE és a XZ2C jó alternatíva. Ezekre a hatalmas telefonokra én sem tudok ránézni. 2 évig használtam SGNote4-et, aztán váltottam SE-re és egy iPadre. A telefon telefon méretű, a tablet pedig tablet méretű, erre a phablet vonatra többet én sem szállnék vissza.
De nincs is gond azzal, hogy a legtöbb ember erre vágyik, csak a kompakt mérettel is foglalkozna legalább 1-2 gyártó idén is...

[ Szerkesztve ]

(#21) janeszgol válasza Ádám16 (#20) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Fú, az XZ2c eszméletlen jó kidolgozású telefon. 5 col egy "hagyományos" 4.5 colos teló testében, kényelmes fogni (az XZ2 is baromi kényelmes a nagyságát leszámítva, jó ötlet ez a púpos hátlap). Szerintem zseniális! Az a telefon kukázta a szememben az eddigi Samsung A3 szériáját, pedig van belőle 2016 és 2017 is itthon és komálgatom őket. Illetve az egyre vékonyabb készülékeket sem szeretem fogni.

(#22) Anulu79

Anulu79
(PH! addikt)

Külsőre nagyon jól néz ki nekem. Viszont ezzel az aksival kapcsolatban vannak kételyeim. Ekkora készülékbe már min. 4000-es aksi kellene.

(#23) DonMaster

DonMaster
(PH! addikt)

Vajon akik a 3300 miatt panaszkodnak azok 1. Probaltak p-oled optimalizalt lg mobilt? Vagy csak az ips es ös régi mobiljukbol indulnak ki? 2 melyik látott közüllük lg v40 drain testet? Én nem találtam yt-n küldhetnétek linket , ha van ilyen. Amibe biztos vagyok hogy tapasztalatbol nem irhatjátok mert egyikötöknek sem volt poled es optimalizalt lg je.
Amugy en velemenyem szerint 1 akksi rendben van 2 notch mi a szarnak 3 mono hangszoró? 4 csökkentett széleslátószög és felbontás

LG V30

(#24) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Ezt aztán rendesen telepakolták mindennel!
Nem semmi, hogy van pl "ősrégi" de milyen jól hangzó FM rádió is a Jack mellé! Mondjuk ott többet használják. Mint europában az igaz. De a mostani retro rádiót hallgatva ez szuper hír.
A mérete nekem túl nagy, az akksi meg... Hagyjuk.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#25) Snooker147

Snooker147
(kvázi-tag)

Jó, de az ujjlenyomatolvasót integrálhatták volna már a kijelzőbe. Csúcsmodelltől, ennyi pénzért mindenképp! Samsung is kihagyta ezt a lehetőséget, a Huawei meglépte viszont a nevesebb gyártók közül, és talán az új Iphone is olyan.

(#26) sonkuci

sonkuci
(lelkes újonc)

elképesztő, hogy 24ből 6 hozzászólás fikázza az akksit, mikor még csak most jelent meg, ergo **** se lehet tudni, hogy mit bir igazából. ha csak(!) annyit, mint egy V30, bőven elég.

persze látom legalább akkor divat lett az lg-t fikázni, mint mondjuk az iphonet isteniteni.

durva jó kis telefon lett, amint jóárasitva lesz nálunk, tuti rányúlok :C :))

(#27) Bodrik

Bodrik
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Első blikkre jó kis telefonnak néz ki. Szerencsére a dual sim már nem priorítás. Az akkuval sem lenne baj, ismerve a használati szokásaim. soha nem volt LG telefonom, talán itt az iodeje kipróbálni egyet. :)

Vagyok aki vagyok...

(#28) DamianB válasza Khelben (#18) üzenetére

DamianB
(senior tag)

Sony compact széria ?
Jó telefon lenne ha normális akkut raknak bele .

Homo homini lupus

(#29) 7Heads Drago válasza dvarw.mtl (#16) üzenetére

7Heads Drago
(PH! addikt)

És kimondottan xar lenne 4000 akkuvak 3x üzemidővel? 6,4-es kijelzővel, nagyobb felbontáson eléggé kétséges hogy sokat bírna az akku.
Pont az ilyenekkel lehet a többieket alázni. Sokan váltottak ez miatt Mate-ra. De hát az LG az nagyon tudja ezt.
Amúgy szimpi a notchot kivéve.

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint Mackó sajtban a brummogás.

(#30) stemplar07

stemplar07
(senior tag)

:) A zene kedvelők mekkája (+ a fotó része sem rossz) 32 bit Quad Sabre DAP/DAC /AMP( DSD/MQA ready ), 845/6GB , 400 Gb bele , aztán had szóljon :C ...megvenni csak kb 9 hónap múlva , amikor leszáll az égből ..az ára,,(az LG-nél elég gyorsan a V30 most 130 körül lehet venni ..)
a V széria sosem volt teljesítmény bajnok, de.. nem is akart az lenni ..

Akik keveslik a 3300 -as aksit azoknak mondanám, hogy olvassanak kicsit utána az XDA-n 6-7 óra SOT, illetve , min 1-1,5 nap üzemidő a jelenlegi V30 ..volt P20Prom-m kb. 10%-al volt jobb a 4000-es aksival..

[ Szerkesztve ]

LG V30 64Gb+400GB Sandisk ,Huawei MediaPad M5 10.8 LTE ,Sennheiser HD 650 , Sennheiser HD 660 S , ATH-AD900x , Fiio F9 PRO , Fiio Q5,FiiO , E10K Olympus 2 , Lg HiFi+ B&O , EarStudio ES-100, , Fitbit Ionic

(#31) Zitta válasza DamianB (#28) üzenetére

Zitta
(őstag)

Ja - meg ha nem billegne az asztalon! (Ha jól emlékszem)

[ Szerkesztve ]

Moto Z2 Force, Samsung Galaxy S6, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#32) Bossyy

Bossyy
(tag)

Dicséretes, hogy meg merték hagyni a Jack-et és az FM rádiót....még a notch-csal lehettek volna olyan bátrak, hogy kihagyják és a FP-et beteszik a kijelző mögé. Fura, hogy a tároló tekintetében csak egy méretről szól a hír és az is csak 64 GB os, valamint ha kihagyják a Qi-t, az azért sok embernek fontos. Amúgy nem értem miért nem emelték át egy az egyben a G5 135 fokos széles kameráját (még spórolhattak is volna :-), azzal az értékkel még mindig bajnokok lennének.
Szerintem ez egy jó ajánlat lesz, ha a cég veszi magának a fáradtságot és szélsebesen elhozza Európába.

[ Szerkesztve ]

(#33) gretzky77 válasza Snooker147 (#25) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Az új iPhone semmilyen ujjlenyomatolvasót nem kapott,nemhogy kijelző alattit!

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#34) ollie válasza Snooker147 (#25) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az eddig megjelent kijelzőbe épített ujjlenyomat olvasók megbízhatatlanok és lassúak, jövőre jönnek a harmadik generációs olvasók, melyek már jók lesznek.

(#35) stemplar07 válasza Zitta (#31) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

Mi billeg ? volt már a kezedben V30? eszem megáll ... :D

LG V30 64Gb+400GB Sandisk ,Huawei MediaPad M5 10.8 LTE ,Sennheiser HD 650 , Sennheiser HD 660 S , ATH-AD900x , Fiio F9 PRO , Fiio Q5,FiiO , E10K Olympus 2 , Lg HiFi+ B&O , EarStudio ES-100, , Fitbit Ionic

(#36) OPiiPO válasza stemplar07 (#30) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

+1 :K

Dual SIM modell kb. az első körben lesz belőle, az ázsiai mobilhasználati szokások kikövetelik.

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#37) stemplar07 válasza Bossyy (#32) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

Minek bele nagyobb belső tár ? Én a V30 ba belevágtam egy 400-a Sandisk-et , gyors és untig elég,a Tidal engedi az offline letöltést, a 4K-is megy lementéssel stb..és ha eladom a telefont használom tovább az SD-t a másikba ..a telepített programokra, pedig elég a 64 GB...ez nem szifon fél millióért 512 GB de minek ? .. :Y (ps.amúgy biztos lesz ebből is V40 Plusz esetleg 128/8GB-al )

[ Szerkesztve ]

(#38) Zitta válasza stemplar07 (#35) üzenetére

Zitta
(őstag)

Még mielőtt megáll az eszed... :Y

A Sony billeg és offba is raktam.
Ennél többet nem tudok tenni érted. :N

Az LG rendben van - csak valahogy ejtettem mint gyártót a repertoárból.

[ Szerkesztve ]

Moto Z2 Force, Samsung Galaxy S6, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#39) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Mindig olyan jók a beharangozó cikkek, aztán az LG elb@ssza az összes készülék egy valami triviális ponton és a kutyát nem fogja érdekelni. Lehet, hogy majd most megéri váltani G4/V10-rőL? ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#40) stemplar07 válasza Zitta (#38) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

:R sorry azt hittem aV30-ra írtad hogy billeg , bocsesz , mert pont ez az a mobil aminek szinte síkban van a kamera/vaku ..

(#41) Zitta válasza stemplar07 (#40) üzenetére

Zitta
(őstag)

;)
Én tudom mire gondoltál.

(#42) stemplar07 válasza Plazmacucci (#39) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

rétegmobil ezt senki nem vitatja,volt V10/20/ van V30 és lesz (majd később 140.ért V40)
Zene zene .. és egy használható mobil, ami gyönyörűen szól , kicsit a FiioX5 iii alatt, de képes meghajtani High Gainben egy Sennheiser HD6-7-8 XX szériát 150-300 ohm-al , szóval ezt azoknak ajánlom ..

(#43) sKie^

sKie^
(kvázi-tag)

Kivancsi leszek egy atfogo tesztre. a 3300-as akkura neztem en is, de utanaolvastam es a tavalyi V30 is egesz jol birta vele, ami meglepo.

Inkabb az, hogy lesz-e problema a kijelzovel, tavaly ota mennyit fejlesztettek, mert a V30-nal voltak gondok es ugye a tavalyi pixel is LG panel.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#44) s4tch

s4tch
(PH! kedvence)

(#45) stemplar07 válasza sKie^ (#43) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

igen , valóban nagyon oldalról kékes a fehér ..de ugye 95%-ban nem onnan nézem.. , viszont az üzemideje a Polednek sokkal jobb mint az Amolednek , de persze jó lenne ha nem lenne kék ...oldalról sem .. :)
Az üzemidő a V30-nál nekem is meglepő volt ..de ez tényleg jobb mint bármelyik Samunál ..

(#46) stemplar07 válasza s4tch (#44) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

ezt nem 900 dolcsiért kell megvenni ,hanem 450-ért :DDD majd 8 hónap múlva .. rétegkészülék ..én örülök a negatív Hype nak ..hamarabb megy le az új DAP-om ára ..ellene shortolok :) ((a Huawei P20-Pro-t szívfájdalom nélkül cseréltem le egy hónap után erre az occo V30-ra és a P20Pro az árából kettőt is vehettem volna..))

[ Szerkesztve ]

(#47) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Technikailag egy remek készülék, viszont az LG , hát mostanság nem épp emelkedő pályán van.

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#48) Bossyy válasza stemplar07 (#37) üzenetére

Bossyy
(tag)

Egyet értek veled, szerintem is elég bármire a 64 GB + micro SD kombo. Nekem Galaxy s8 van szintén 64 es tárolóval és a 64+64+cloud számomra az idők végezetéig elég lesz, de az LG nek ugye eladni kell, akkor pedig bizony számíthat, hogy a konkurenseknél 128 GB tárhely van, itt pedig "csak" 64. Ez egy olyan adat, amit a legegyszerűbb vevőjelölt is tud értelmezni és hiába lenne elég a vevőnek bőven a 64, ha lát alternatívát másik gyártótól ugyanennyiért vagy netán olcsóbban (Pocok a 128 GB tal) Ekkor máris vert helyzetben vannak a koreaiak. Egy flagshipbe nem elég az "elég", a legtöbb kell, mert a vevő azért fizet többet, hogy többet kapjon.

(#49) mjani1172 válasza DonMaster (#23) üzenetére

mjani1172
(őstag)

Akkor az első teszt: (pár hozzászólással előbb linkelve)

Negatives:

Poor battery life

De mindegy, nem szabad gondolkodni,(az itt károgás) meg kell venni. Valószínűleg csal a teszt, vagy csak ősrégi telefont látott a tesztelő.

(#50) stemplar07 válasza mjani1172 (#49) üzenetére

stemplar07
(senior tag)

Az android authory viszonylag korrekt teszteket csinál, hhmm az aksi a V30 nál a 835 proc/poled -el nagyon jó, ha csak a 845-nek nem lett nagyobb a fogyasztása akkor nem értem ..de majd meglátjuk ;] féláron..

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.