Hirdetés

2019. március 19., kedd

Gyorskeresés

(#1) ρσгτσ

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

"Kék, fekete és fehér hátlapokkal lesz elérhető Kínában március 21-től, a 4 GB RAM-os változat 82 000 forintnak megfelelő összegért startol, a 6 GB-os viszont már közel 100 000 forintos tételt jelent a helyi vásárlóknak."

Amiből sanszos, hogy hozzánk csak a kisebbik variáns jut el P30 Lite néven.

Itt van amúgy egy jobb kép az előlapi arányokról, káváról, noccsról:

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#2) elfelejtette válasza ρσгτσ (#1) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Méretek:
thickness 7.4 mm
width 72.7 mm
weight 159 grams
height 152.9 mm
Forrás.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#3) ρσгτσ válasza elfelejtette (#2) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Jaja, néztem én is a méreteket a hivatalos kínai oldalon.

A fehér nem tűnik rossznak (esetleg nőknek), de attól tartok élőben bazári lesz. Elvileg gyöngyház fehér.

[ Szerkesztve ]

(#4) Alper

Alper
(újonc)

Nem rossz, nem rossz. A méret is tűrhető, mondjuk a P20 Lite azért kisebb volt.
Kamerára leszek még kíváncsi. Rendszersebesség meg gondolom a megszokott lesz.

"Minden szenvedésünk meghozza a gyümölcsét." | T3 10

(#5) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Ez kb. annyit tud, mint a P20 Mate? Most fogok elkezdni egy ilyet használni, akár meg is várhattam volna a P30 Lite-ot... :)

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#6) ρσгτσ válasza Yutani (#5) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Dizájntól eltekintve többnyire apróbb különbségekkel.

Ami nagyobb különbség az akkumulátor a Mate 20 Lite javára. P30 Lite javára meg talán a hosszabb támogatás, ha most vásároltál. Kamerában elméletben ez jobb, de gyakorlatban nem biztos... Meg a nagyobb tárhely szintén ennél, de még várjuk meg a global verziót, vagyis a "valódi" P30 Lite -ot.

(#7) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(őstag)

Azért nem semmi, hogy még egy nyamvadt betűt is másolnak ezek a nyomorultak. Szánalmas.

(#8) ρσгτσ válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Milyen betűt?

(#9) Enci1983 válasza ρσгτσ (#8) üzenetére

Enci1983
(senior tag)

Szerintem az e betűre utalt a Samsung Galaxy S10e után :D.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#10) ρσгτσ válasza Enci1983 (#9) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Az a tavalyi modellnél is így volt már. 1 évvel ezelőtt.

(#11) barney96 válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

barney96
(újonc)

Azért a huawei a nova szériával előbb kezdte :) vagy ördögi kici kínaiakak kifejleszteni időgép és időben előrefele menni technikát lopni 😁

(#12) kcsa válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

kcsa
(PH! kedvence)

Neked ezért fizetnek? ;]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_1_8_trend-14141066

(#13) pauliboy23 válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

pauliboy23
(fanatikus tag)

Az S vagy az R betűt már nem akarták😈😈

[ Szerkesztve ]

| Welcome to Crystal Lake | Jason Voorhees |

(#14) gacsoi válasza kcsa (#12) üzenetére

gacsoi
(senior tag)

Szerintem csak büfögnie kellet, és ez volt a legalkalmasabb hely, és idő :)

Huawei p10 : Huawei watch W1

(#15) Pano

Pano
(PH! addikt)

Ezzel is át lehet evezni a Duna túlpartjára.
Csodálatos.

Ha félsz a sötétben gondolj arra, hogy sosem vagy egyedül.

(#16) Alper válasza LosBlancosrm (#7) üzenetére

Alper
(újonc)

:C

"Minden szenvedésünk meghozza a gyümölcsét." | T3 10

(#17) student

student
(őstag)

az alsó kávát miért nem tudja egyik gyártó se olyan vékonyra csinálni mint a tetején?

(#18) Mr.Grincs

Mr.Grincs
(PH! kedvence)

Lassan már hetente jön ki egy új huawei :DDD Árban egész korrektnek mondható.

 iPhone 7 128 GB jet black /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / Xiaomi Mi Band 3 / BMW E91 318D / Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDI MCP6 Exclusive

(#19) Tec4nikus

Tec4nikus
(újonc)

N+1-dik szinte ugyan olyan Huawei. Tudom nem nagyon lehet cifrázni már őket, de csak pár hónap telik el lassan egy újabb telefon házon belüli megjelenéséig ami kb detto ugyan olyan mint az előző.
Szeretem a Huawei-ket, de ez már az én érzesem szerint túl van tolva.

[ Szerkesztve ]

(#20) Tapsi75 válasza student (#17) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

mert drága a hajlítás és (amúgy is csak az amoled hajlítható) valahol rá kell csatlakoztatni az alaplapot

(#21) a.sebi válasza Pano (#15) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Kb 3 éve ekkora az átlag telefon ! Még 3 évig azért nyomjad ám minden telefonnál hogy túl nagy ! Azzal jobban tudod nyomatékosítani , hogy téged nem fesz figyelembe a mobilkomunikációs piac , meg a hsz is szaporodik ! :C

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#22) K0vasz válasza a.sebi (#21) üzenetére

K0vasz
(tag)

igen, és 3 évvel ezelőtt is már túl nagyok voltak a mobilok

(#23) elfelejtette válasza K0vasz (#22) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Hát igen. Már 3 éve nyomják le a torkunkon a péklapátokat, és mostanra már nem is árulnak kisméretű telefonokat.

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### Honor 7A

(#24) Tec4nikus válasza K0vasz (#22) üzenetére

Tec4nikus
(újonc)

Azért azt tedd hozzá, hogy számodra. Mert számomra pl a 6"-os telefon is teljesen kényelmesen kezelhető egy kézzel is és minek vennék annál kisebbet, ha a tartalomfogyasztás ekkora kijelzőn a legjobb és legkényelmesebb. Én személy szerint már 8-10 éve is kiegyeztem volna egy 6" körüli mobillal, de akkor még csak a tabletek voltak ekkorák.

Szóval szerintem ezen vitázni, hogy nagyok vagy kicsik a telefonok, semmi értelme. Lehet kapni kompaktabb méretűt is akinek az az ideális, ettől függetlenül szerintem még mindig sokkal nagyobb részben üdvözlik az emberek a nagy telefonokat.

[ Szerkesztve ]

(#25) elfelejtette válasza Tec4nikus (#24) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

A másik topicban is ezen megy a vita, hogy igenis nem létezik alternatíva annak, aki kisméretű telefont keres. Az S10e/Pixel3 nem játszik, ennyit nem ér meg nekem telefon. Sony XZ2C pedig az ismert Sony-s betegségei miatt.

(#26) Tapsi75 válasza K0vasz (#22) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Már akinek

(#27) Tec4nikus válasza elfelejtette (#25) üzenetére

Tec4nikus
(újonc)

Igen olvasom azt is, írtam oda is.
Nem tudom. Lehet nekem azért nehéz megítélni mi is egy kompaktabb telefon,mert nekem az 5,5" is kompakt. Főleg, ha egy normális kisebb méretű házba pakolják azt a kijelzőt.
Mondjuk az valóban igaz, hogy apró kezűeknek a 4,5" is lehet nagy.

Nekem a cikkel kapcsolatban csak annyi böki a csőröm, hogy minek ennyi félét csinálni házon belül. Most nem sz@molom össze, de kb 10-15 huawei telefont lehet jelenleg kapni a boltokban, és akkor a honorokat még bele sem vettem. Pfff. Hova ennyi féle? Minek? Konkrétan kb havonta jelenik meg új mobil. Nincs elég elektronikus szemét még a nagy világban? Termelni kell, nyomni kell mindent figyelmen kívül hagyva.

[ Szerkesztve ]

(#28) Pano válasza a.sebi (#21) üzenetére

Pano
(PH! addikt)

Neked is vannak igényeid és nekem is, mint ahogy joga a saját véleményéhez. Emiatt nem fogok bocsánatot kérni, úgy néz ki a lelkedbe gázoltam, amiatt úgy érezted támadni kell :)

[ Szerkesztve ]

Ha félsz a sötétben gondolj arra, hogy sosem vagy egyedül.

(#29) elfelejtette válasza Tec4nikus (#27) üzenetére

elfelejtette
(PH! kedvence)

Pont azt néztem, hogy idén már több mint 35 modell jött ki több gyártótól, ugyanezzel a formatervvel. Semmi egyediség. A hozzám hasonló panaszkodóknak pedig az a problémája, hogy az egykezes használat egyik feltétele a 70mm-nél kisebb szélesség. Egy max. 5.2 collos 18:9 képarányú kijelzőt a ma használatos kávákkal meg lehetne oldani kb. 135x68mm-ben, de az idei trend a min. 6.1 collos kijelző.

(#30) a.sebi válasza Pano (#28) üzenetére

a.sebi
(őstag)

Nem gázoltál a lelkembe , csak unalmas , hogy minden cikknél erről megy a sírás ! Megkell szokni , vagy vegyél egy s10 e telefont , vagy egy s8 at ! A képarány miatt kompakt ez a méret is !

BMW 530i e60, huawei p20 pro, samsung gear s3 , xbox one x

(#31) Tec4nikus válasza elfelejtette (#29) üzenetére

Tec4nikus
(újonc)

Igazad van amúgy. Tényleg ez a trend. Elhiszem, hogy sokaknak gondot okoz, elismerem a helyzetet bár részemről nem okoz problémát a tepsi telefonok használata.

(#32) sfefe válasza K0vasz (#22) üzenetére

sfefe
(senior tag)

+1

(#33) sziknorbert

sziknorbert
(újonc)

Lesz ez olyan erős, mint a tavalyi Mate 20 ?

(#34) Tapsi75 válasza sziknorbert (#33) üzenetére

Tapsi75
(senior tag)

Kirin 710-zel?
Kb a fele

(#35) ρσгτσ válasza sziknorbert (#33) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Mate 20 Lite -ra gondolsz? Mert azonos soc került bele, csak nagyobb belső tárhely mellett. Elvileg, de aztán meglátjuk változik -e valami a P30 Lite -nál. Leginkább tárhelyben.

Sima 20 -szal nem egy ligában játszik, de gondolom lemaradt a Lite szó.

[ Szerkesztve ]

(#36) sziknorbert válasza ρσгτσ (#35) üzenetére

sziknorbert
(újonc)

Hát nem is tudom... Én inkább a közepes Mate 20-ra gondoltam, mert az most 160ezer forint körül kapható és, ha ez csak a Lite-al lesz egy szinten, de árban belövik kb 130-ra, akkor ez a vétel nagyon nem fogja megérni...

(#37) ρσгτσ válasza sziknorbert (#36) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Hivatalos forgalmazói árat nézz. Meg azért anno 2 kiló környékén indult a Mate 20. Az előző modellek árcsökkenését sosem veszik figyelembe az újak. Akkor folyamatosan csökkenne a készülékek ára, amíg el nem érik a 0 forintot.

A feljebb említett Mate 20 Lite is 130 db ezres környékén kezdett hivatalos forgalmazóktól.

Szerk.:
Egyébként Huawei -nél soc váltás Mate megjelenésnél van/lesz. Ne tévesszen meg a modell száma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.