Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Bluegene #22 üzenetére

    Igen, én értem mire gondolsz. Nincs is gond az ötlettel. A koncepció nem rossz.
    De az internet még gyerekcipőben jár ahhoz, hogy csak így rábízzam magamat.

    Én arra céloztam voltaképpen, hogy minél több dolog szükséges az adott használathoz annál nagyobb a hiba lehetősége is! Minél többmindentől függesz annál több esélyed van rá, hogy valahol valami gubanc legyen. Nem élünk tökéletes világban és tökéletes nincs is. Csak a hiba esélyét lehet csökkenteni.
    Ott van a laptop. Ha jó az OS, jó a hardver akkor gond nélkül használhatod bárhol, bármikor! Kinn a terepen építkezésen, vagy utazás közben vagy akárhol. Elvégre az akksi, ahogy te is mondtad bírja pár órán át.
    De ha neten keresztül tudom elérni csak a programjaimat és a fájljaimat akkor ez egy plusz tényező, ami miatt akár használhatatlan lesz a gépem... Ha le lesz mentve minden SSD-re, akkor meg mi értelme a neten keresztüli munkának?
    Amúgy a notebookok nem mobilinternettel működnek... :U A mobilnet csak pár éve kezdett terjedni, és előtte is volt net, meg laptop is... Szal... :U

    Amúgy ez a nagy kábelmentesség dolog... Az egész ott kezdődik, hogy 3-4 óránál többet egy átlagos notebook sem bír ki normális használat mellett... Szóval így eleve hálózathoz vagy kötve bizonyos időszakonként, amikor is hálózatról vagy wifiről a net is ugyan úgy elérhető...

    Uh, ezt kis is felejtettem. Moonmannek igaza van. Az egész dologhoz pluszban hozzájön még az is, hogy a Google messze nem az atomstabilitásáról híres... :U De ezt fölösleges is fejtegetni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák