Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    Asus ROG Gladius optikai szenzoros egeremnek jobbak a paraméterei, és egy akcióban viszonylag olcsóbban jutottam hozzá. FullHD/100 Hz képfrissitésű játékokra az 1600 dpi megfelelő írányitást tesz lehetővé. USB frissitésnek 1000 Hz van beállitva, de a Gladius szoftverében ez 2000 Hz-ig nővelhető. Eddig még nem láttam a magasabb frissitésnek nagyobb hasznát. Nem emlitették a tesztben az egérpadokat, hogy miként reagálnak a szenzorok az eltérő egérpad felületeken. Gladius egérnek is vannak hátrányai (gumiboritás levállik egy idő után), de a szenzor akár egy mezei egérpadon is rendesen követi a felületet (nem ugrik meg hirtelen). Kicsit részletekbe menő méréseket láttunk, de a használat közben felmerülő hétköznapi kérdésekre nem kerestetek választ... Az egerek ideiális tömege és a méret az személyenként változó, de játék és akár a böngészés közben kiderül az egér igazi értéke. A mérések biztosan hasznosak, de a gyakorlati kérdéseinkre nem mindig adnak egyenes válaszokat. Munkára jó ez az egér vagy játszani is enged...? A konkluzióban nem volt konkrét válasz csak utalások a multi játékokra, ami akár tippnek vagy egy tapasztalból származó véleménynek számit inkább, amit nem támaszt alá konkrét tesztelés. Ez a teszt, ahogyan a véleményem is a "szerintem" kategóriába tartozik, ezért csak javaslatokat adhatok a felületes tesztelések elkerülése miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák