Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszpi

    tag

    válasz M@cika #45 üzenetére

    Jó rég óta én is AMD gépet rakok össze amikor váltok 5-6 évente. Cég szinten viszont nem jellemző csak úgy a váltás. Ha 8-10 éve Inteles laptopokat vesznek, amit 3 évente cserélnek, a legtöbb cég nem fog csak úgy AMD-re áttérni. Szerencsére akadnak kivételek is, pl ahol én vagyok ott kb 1 éve ryzen 2500U-s AMD-s laptokokat adnak mindenkinek (1000+ fős cég). Más kérdés, hogy teljesítményben egy szálon ezek gyengébbek még és egyszálra írt programoknál komolyabb munkára csak korlátozottan alkalmasak. Többszálon jól működő progiknál viszont hasítanak. Majd a mostani ryzen 4000 lesz igazán jó vétel laptopban AMD-nél.

    és.. hogy ON is legyek. Tényleg jó lenne ha bevezetnének ilyen official tesztcsomagokat, időkkel stb, hogy végre elejét lehessen venni ennek a marketing baromságnak, hogy 30-ból egy kiépítésben 5 mp-ig tudja a 4,5GHz-et és akkor már mindegyikre rá lehet írni ugyanazt a proci specifikációt. Enélkül hamarosan az lesz mint a dinamikus kotraszt meg mega kontraszt 1:100000000 -os számokkal... :(

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

Új hozzászólás Aktív témák