Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz bostone #7 üzenetére

    Ha csak anyagiakban nézzük, akkora liszensz és a támogatottság miatt kb ugyanott lennének a kicsik is. Pl egy Netflix és Yt 4k vagy DTS támogatás azért biztos többe kerül és kb reális is az ártöbblet az alsóházhoz nézve. De pl hasonló minőséget elvárnék, mint az eddig szolgáltatott készülékek, csalódás így a Beelink, mivel én is többre tartottam ennél.
    Teljesen jogos ahogy mondod én egy mi box-szal vagyok, az is a bedugod-megy kategória, de legalább teljesen oké erre. Viszont így rákeresve leesett az állam, hogy 100 dollár körül mozog a készülék :Y Ennyiért azért, elvárná mindenki, hogy jól működjön legalább.

    A bemutatást mindenesetre köszönjük!

    jeni: amúgy nem lehet, hogy pont a nagy keresletet generált GB, Ali stb bloggerek és híroldala miatt változik a belső? Manapság a tesztek kb nem tesztek sok helyen, hanem inkább a gyári spec kibővítései, aztán bevágnak egy GB generált kódot az oldalra, ami az írónak/oldalnak és az adott márkának is jó anyagiakban és megvan a reklám is. Szerintem ez okozhatja, hogy abból építenek, amit azonnal kapnak, csak legyen legyártva a készülék.

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák