Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    (Amúgy az új Euro minősítéssel már benzineseknek is lesz DPF ;) )

    "Neked tömegközlekedéssel kellene járnod, vagy gyalog, ha nem használod ki a hatótávot a héten. Ugye-ugye, úri móka. Minek foglalod az utat???"

    Azért döntsem már el én mire akarom használni az autómat, nem mellesleg olcsóbb, gyorsabb, kényelmesebb mint a tömegközlekedés és egészségügyi szempontból is előnyösebb nekem, de ez már magán.

    ------------

    "szar 2,5másodperces kocsim, fogyaszt 3-4L -t"
    Mit fogyaszt???

    Az áram "átváltva" üzemanyagra, hogy kézzelfoghatóbb legyen a példa.

    ----------

    Várj! mikor az árról beszélünk, behozod a Model S-t, de mikor tulajdonságokról akkor meg a Model 3-at? Szerintem nem vagy tisztába mennyibe kerül majd a Model 3.

    ------------

    "Ez igen, a naponta 60 km-t munkába ingázó embert ez izgatja a legjobban. Döntsd már el, hogy milyen példát hozol föl, és ragaszkodj is hozzá."

    Hát ha megkérdeznénk a vezetőket, hogy örülne-e ,hogy az autója gyorsul is nem csak megy, szerinted mi lenne a vélemény? Szerinted mennyien tartanak élményautókat, azokat csak hétvégén használják mert leeszik a gatyájukat az embernek, ha azzal járnának dolgozni.

    Ellenben ott a Tesla amit ha akarsz, egy 90lóerős autó fogyasztásával használhatsz, de ha lenyomod a pedált akkor ott a 700+ lóerő és a nagy nyomaték. Azaz 1 autóban megkapod a 2-t.

    ------------

    A Tesla azért kerül annyiba amennyibe, mert gyakorlatilag egy autós svájci bicska.
    Ha kell:
    takarékos
    gyors
    jól néz ki (bár ez szubjektív)
    modern (autopilot, rakás assist feature)
    tágas stb.

    Ellenben a konkurensek általában, ha a felét tudják felhozni. És mint mindenben az utolsó 30%-kért 50-60% pénzt kérnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák