Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikoto

    csendes tag

    Sziasztok! Szerintem magyarországi szemmel nézve drága a mac. kint elsz amerikaban, keresel havi 3500 dollart kb sofőrként, 2 honap alatt felre tudsz tenni egy airmacre. vag dragabbra...nalunk megkapod a 150-es fizud (es akkor meg sokat mondok), mondjuk orvosként.... belegondolsz hogy mennyi honapon keresztul kene felrerakni ahhoz hogy te vehess egy fel millas airmecet.... melyikotok nem sporolna 2 honapot azert hogy legyen egy ilyen kategorias gepe ha tenyleg szuksege van a mac-re. en pl fotozom, és hihetetlenul jol ki tudom hasznalni a gepem. lehet majd egyszer kinovom az Aperturet, es megtanulok photoshopon..

    Amugy az emebereknek igazuk van abban hogy az osx igencsak korlatolt...es nalunk ha valami baja van egy mac-nek akkor akár honapok mig kicserelnek benne valamit. Angliaban rohan!!! a dhl futar egy masik mac-kel, es 24 ora repair...

    lehet hogy dragabb a macintosh, de tenyleg szép, és szofisztikalt megjelenesu, mondjuk egy bunkonagy toshiba laptophoz kepest vagy dellhez kepest (azok azonban tobbet tudnak). sok kis aprosag van benne ami nagyon jo hogy ott van. pl : vilagitos billentyuzet, multitouch a trackpaden, az hogy kijon egy frissites es jelentosen megno a gep teljesitmenye,

    a windows...hat az az igazsag hogy en vista parti voltam sokaig, vlite-al nagyon jol meg lehet szeliditeni, tenyleg hasznalhato, es soha nem volt virusom vagy valami trojanom pedig se tuzfal se irto...lehet volt de nem tudtam rola, nem befolyasolta a mukodest...

    amugy meg nem kell mac.et venni ahhoz hogy osx-et hasznalhasson az ember. :) 130 ezres pc-bol jobbat osszerak mint egy iMac :) amin fut az osx teljsen hibatlanul.

    remelem azert nem fogtok lehurrogni :)

Új hozzászólás Aktív témák