Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Bici #15 üzenetére

    nekem személy szerint vannak olyan egyéni preferenciáim amivel ez már nagyobb alternatív költséget eredményezne a szükségesnél.

    pl. nálam kínai médialejátszó szinte kizárt, nem állítok otthon csatarendbe dzsunka 220-as eszközöket főleg nem 0/24 áram alatt (ez más választását nem minősíti, még egyszer írom egyéni preferencia), illetve csak ezért nem ruházok be egy alkalmas routerre sem

    winyóból is több 1TB-os lemezen vannak a tartalmak tehát vagy eszközt cserélek (eleve nem szeretnék x>>1 TB-os merevlemezeket, ha meg ezeket pakolom be akkor vagy dedikált gép vagy nas)

    persze, be lehet állítani egy itx gépet a tv alá de kb. minek, ugyanott lennék ahol most vagyok. a winyóim nagyon halkak így is, 1 TB-os 2,5-ös kis fordulatú hgst-k, a 7770 meg idleben lehozza a filmeket, olyan meg nálam nincs hogy teljesítményben szűk keresztmetszetet okozna a kodizás más aktivitás miatt.

    nyilván felesleges is ezeket megmagyarázni, Cifu eredeti kérdésfeltevése az volt, hogy nem igazán érti miért kodizna win alatt valaki. hát hoztam egy teljesen élő példát, azért mert a hatékony mindenes gépen win alól fut a kodi tada.wav

    ennyi volt az üzenet, emellé felesleges odatenni hogy linuxévi meg okosítóstick mert ezek mind csak egy egyéni (és egyébként a valóságtól nem elrugaszkodott) optimumból jelentetnének negatív irányba történő elmozdulást az adott konkrét (életszerű) helyzetben

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák