Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Dilikutya #16 üzenetére

    Óh, én már egy ideje nem használom, sokra nem mentem vele, habár egy-két barát-barátot szereztem vele még az elején. Eleve csak ismerkedési céllal és a működés tanulmányozása végett regisztráltam tinderre, de nem vált be. Szerintem engem egy idő után egyszerűen nem mutatott azoknak a felhasználóknak, akiket nekem mutatott, és viszont. Rendre jelezte, hogy lájkoltak, és én az elém kerülő profilok 90%-ának jobbra húzásával pár hónap után semmilyen matchet nem hoztam össze, pedig talán nem vagyok bányarém. (Minthogy valóban csak ismerkedni voltam, csak a nagyon vállalhatatlan profilokat húztam balra.) Nem, egyszerűen a rendszer egy idő után valami titokzatos algoritmus alapján besorol valahova, és onnantól csak fizetős megoldással lehet kitűnni. Ezért az elején még voltak matchek (igaz, nagyon gyakori a ghosting), aztán egyre kevesebb, míg már csak képeket nézegetni jár föl az ember. Másik érdekesség, hogy olyan nagy arányban adagolja a modellszerű lányok profiljait, ami biztosan nem reális, én beetetést gyanítok, hogy fizess Goldra meg boostokra.

Új hozzászólás Aktív témák