Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti819

    friss újonc

    Sziasztok !

    Évente egyszer felnézek a Badoora, Tinderre, puszta kíváncsiságból. Régebbről (évekkel ezelőtt) vannak jó tapasztalataim, akkoriban elég sok találatot kapott az ember, nem voltak az oldalak ennyire pénzéhesek, az egyik oldalon rá lehetett írni sokakra egyezés nélkül, a másikon meg volt super like. Aztán telt az idő, jött a Covid és ezt a fejlesztők triplán kihasználták.
    A minap felteszem először a Badoot. Valami döbbenet a sok változás, az egész oldal szánalmasan pénzéhes... Szinte senkivel sincs egyezés, egyetlen csaj húzott jobbra napok alatt, akivel közös volt a szimpátia, ezenkívül csak nagyon ronda, nálam 5-10 (!) évvel idősebb asszonyok (volt kettő akinek -né volt a neve, de ő komoly kapcsolatot keres :) ) húztak jobbra. Ránézek a "közelben" oldalra, bárkinek a profilját nyitom, 200 kreditért írhatok rá, nézem az árakat, két hét prémium 6900 ft ! Korábban bevallom vettem kreditet, ez kb 2018 táján volt, akkoriban 10ezer kredit volt talán 10ezer ft és akkor egy üzenet kb 20 kredit volt... Mondanom se kell, a nagy többség el se olvasta, de aki látta, se irt vissza, 100-ből mondjuk 5... Szóval az egész akkor se érte meg, akkor mennyit érhet most... elküldeni egy üzenetet 3000-ért, azt se tudod, hogy a másik oldal aktív - e még. Na igen, ez a legnagyobb baj. Egyik oldal se szűr, itt is látok 4-5 évvel ezelőttről ismerős profilokat ! Akkor miért írnék ennyi pénzért bárkinek is...
    Tinder... a helyzet itt se jobb. Mindenért fizess, többszörösét, mint régen. Super like már nincs, húzogatással alig van match, nagyon sok a kamuprofil, külföldi, magyartalan szexoldal felhívás, és ami nekem új volt, a rendes kép nélküli profilok. Egy ilyen miután behúztam, irta is hogy szia, mint egy automata üzenet, azután persze nem válaszolt, de a többi ilyen még ennyit se. Itt többnyire magamutogató instagram celebek vannak. Like a régiekhez képest a negyede, pedig a profilom jól ki volt töltve. Kb 2-3 óra pörgés után már semmi, se like se match és pár nap használat után látszik, hogy ebben is ennyi van, már mintha shadowbant kaptam volna, nincs mozgás. Előfizetéssel nem tudom mennyire aktív az oldal, de látva a felhozatalt, instagram celebekért nem fizetnék egy forintot se... a sok inaktiv profilról nem is beszélve itt is 4-5 évre visszamenőleg, de a szánalmas tényleg az insta celebek: felregisztrál csak, hogy gyűjtse a követőket, ide már többet be se lép. Egyre poénből ráírtam instán, egy hete se olvasta...
    Szóval összességében ezek az oldalak mára képnézegetővé silányultak, nem tudom, ilyen árakon még ki képes fizetni is értük.

Új hozzászólás Aktív témák