Új hozzászólás Aktív témák

  • kssattila

    újonc

    válasz emiki6 #25 üzenetére

    Az a helyzet, hogy mostanra eljutott a Tinder oda, hogy gyakorlatilag nem szól másról, csak pénzlehúzás. A múlt héten jött az üzenet, hogy átszabták az előfizetéseket.
    Nekem anno már az is kiverte a biztosítékot, amikor platinum előfizetéssel match nélkül, super like-al 5 felhasználónak írhattál. Innentől kezdve gyakorlatilag a sima jobbra húzás értelmét vesztette, mert a lányok amúgy is naponta 100-asával kapták a jobbra húzásokat és super like-okat (egy ismerősöm mondta, csak napi 10-15 super like-ja van és nem bomba nő) mostmár írni is lehet nekik kötetlenül, amivel az üzenetes ládájuk is pillanatok alatt megtelik, nem is kell húzogatniuk, továbbá ettől az egésztől pillanatok alatt kiégnek, annyi az "inger".
    Az előfizetések átszabásánál meg ahogy látom, mostmár a minimum esélyt is elvették attól, akinek nincs vagy sima előfizetése van (Plus vagy Gold), mert elvették a super like-ot még a Plustól is (!), a Goldnál meg a napi super like limitet áttették hetire !..
    Innentől lehet bármilyen szuper profilod, lehetsz jóképű stb. gyakorlatilag csak a Platinum előfizetéssel van esélyed bármire is, ami meg 15ezer ft...
    Nem tudom ez a Tindernek üzletileg mennyire fog bejönni, hogy a felhasználókat át tudják e csábítani a legerősebb csomagra, mert ha végignézitek a felhozatalt (tisztelet a kivételnek): instagramot reklámozó celebek, modellek (kedvencem egy 28 éves insta model csaj, aki csakis komolyat keres hangzatos mondatokkal, majd megnéztem az instáját és csak modelképei vannak és 10ezer követő.. vicc), hamis profilok, de ami a legrosszabb, hogy évek óta fent lévő inaktiv profilokkal is tele az oldal. Ha pedig nagy szerencsével összejön a match, a csajok nagy része nem válaszol, vagy ha igen, akkor kiábrándító és vagy ők szó nélkül vagy te lelépsz unalmadban...

Új hozzászólás Aktív témák