Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Hát srácok!
    Akár tetszik, akár nem, a BULI SAJNOS ELMARAD
    Főleg az utolsó 2-3 napban eszméletlen sokat vacilláltam, mi is lenne a legjobb...
    De sajnos itt már többről van szó, mint hogy jajj a legnagyobb problémánk az lesz, hogy aligjön el pár látogató...
    Miután ugyanannyira a tietek is a BRSZK, mint az enyém, így úgy gondolom, hogy tartozok nektek egy részletes magyarázattal, miért jutottam arra, hogy mégis lefújom a bulit.
    1: Az utóbbi napokban a korábbi megbetegedések 10X-ese pörög. Ez ráadásul főként Fejér/Pest megye és Budapestet érinti.
    Mivel Fejér megyében vagyunk, és a legtöbb látogató Budapesti, így úgy gondolom, hogy valós veszély esetünkben is a koronavírus
    Eszméletlen sok felelősségem van ebben az egészben, ezeket is kifejteném.
    2: Mint tudjátok a fülei nyugdíjasklubb is részt vett volna a rendezvényen, ők főztek volna nekünk/a látogatóknak. Mivel maszívan 65év+-os személyekről van szó... Nem szeretném az idősebb korosztályt fertőzésnek kitenni
    3: Amennyire a falu mellettünk van, és szívesen látják, hogy kicsiny falunkban ekkora rendezvényt valósítunk meg, most ezt ha meg is rendezném, abban a pillanatban közellenség lennék, ohgy ide csődítek több száz embert.
    4: Még csak a nyakbaakasztóitokat, és a BRSZK-s maszkokat csináltattam meg, és máris 50ezer Ft-ot költöttem. Úgy saccolom, fél millió Ft-os költségvetés kell, hogy fedezzek mindent. Tehát idén is a bevállt módszer, azaz támogatás lehetőségét adtam (volna) meg a beharangozó cikkemben. Szépen elkezdenek jönni a lóvék, majd a kiállítás előtt 1 héttel elmarad a buli, nem csak azért kellemetlen, mert opcionálisan rengeteg ember jönne el fülére, hanem ott van a számlámon egy halom támogatási pénz, s hiába egy későbbi időpontban megrendezve a bulit a pénz ugyanazt a célt szolgálná, mégis kellemetlen, hogy nagyobbacska összegű támogatóknak nem tudok/tudunk az előzetesek szerint beszámolni/elszűmolni/megmutatni, hogy az összeg jó helyre került.
    5: És ez már tényleg aprócska indok, hiszen ezt lebeszéltük egymás között, de akkor is egyre jobban előtérbe kerül, hogy ahogy nő az esetek száma, úgy hiába ESETLEG mégis törvény szerint meg lehetne tartani a bulit, de úgy tényleg drasztikusan csökkenne a látogatók száma. Az meg hogy kipengetek 5 kilót, eljöttök ugráltok 4 napig, ugyanúgy szarrá kell güriznünk maguknak, ugyanúgy a rendelkezésünkre állna a nyugdíjasklub, és hiába ütjük el azzal hogy legalább mi jól érezzük magunkat.... Akkor sem mindegy hogy ugyanazt a költségvetést pár tucat, vagy több száz ember kedvéért fektetjük be...

    Remélem ezek után mindenki megérti a döntésemet...
    Tudom, nagyon sokat dolgoztatok, sokan a szabikat is kivettétek... De úgy gondolom most mégis ez a legjobb döntés...
    Elhihetitek nekem is sok munkám megy a levesbe.. most kereshetem fel a Fejér megyei hírlapot, a Kossuth Rádiót, az M2 TV-t, az Origót, a PC-Worldöt a Hedon sörfőzdét, a Pecsétmester kft-t a Prohardvert, pár kisebb nagyobb youtubert, és mondhatom nekik, hogy bocs srácok, kitáncolok az egész mögül... úgy gondolom ők is megértik, de nekem sem kevés munkám megy a levesbe. De mégis úgy gondolom ,hogy felelőtlen döntést nem hozhatunk.
    Arra szeretnék kérni mindenkit, ennek ellenére senkinek a kedvét ne szegje, és szeretném ha senki sem táncolna ki a BRSZK kötelékeiből, hiszen mindannyiótokra szüksége van a BRSZK-ra...
    Kérek mindenkit, nyeljen egyet, és készüljünk egy más időpontban megrendezhető BRSZK-ra
    :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák