Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz norbi19884 #20 üzenetére

    ahogy fentebb írtam.. 3 kártyát rotáltam.. :)
    ergoGnomik! Nem írsz ostobaságot... Így van megfelelő lap kell hozzá. Szerencsére az LGA1366-os alaplapok tudják, szal ez pipa :) elvégre működik is a CF... és ahogy szintén írtam feljebb 2db HD3870-el tökéletes volt a skálázódás :)
    Imz! A konfig fektetve egy tesztpadon van, ház nélkül... a HD 3870-esek esetében a két kártya közel azonos hőmérsékleten ketyegett :) DX10-es kártyákról van szó, ráadásul olyan driverrel próbálkozok amikor még nem volt ilyen hogy "SLI/CF" profil.. bekapcsoltad az SLI/CF-et, oszt csókolom.. ahogy támogatta a játék úgy ment, vagy épp nem ment... vagy épp döcögött... Amúgy többnyire rendben volt a működés :)
    Amúgy próbáltam újabb driverrel is, amikor már megjelent a driverben a CF profil lehetősége, és játék kiválasztása... ott ahol működik a CF a HD2900XT-kkel, (csak ugye nem úgy ahogy az ember elvárná) ott CF profil nélkül is, ill CF profillal is hajszál pontosan ugyanannyit ment a játék... (vagy még kevesebbet, mert a frissebb driverek már erősen vissza fogják mesterségesen a kártya teljesítményét)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák