Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz bacsis #48 üzenetére

    én sem vagyok fejfájós típus, de ettem napokig a cataflam dolo-ból 5-6 szemeket (ami fele olyan erős, mint a vényes bogyó) ...ez is furcsa volt nálam, hogy nagyon ritkán fáj egyébként a fejem, de most megvolt napokig konstans :K nekem ami legtöbbet segített: a pihenés... ja és asszony tanácsára nyomattuk mindhárman a c+d vitaminokat... nekünk szerencsére csak 1 olyan éjszaka volt, amikor alig tudtunk aludni: lefeküdtünk és 1 pontban azonnal kapart mélyen és jött a köhögés... felszakadni meg semmi nem tudott, csak irritált folyamatosan...

    ui: ja visszagondolva nálam is kakukkot mondott az ízlelés, mert 1-2havonta rámjön, hogy valami brutál indiai fűszerkeverékes kaját ennék... most is megkívántam ezt a fajta kaját és kb semmit nem éreztem az ízéből... (hagymán pirított csirke, nyakon öntve ilyen tikka masala szósszal, plusz megnyomva lidlis bring the pain-nel... mellé couscous)

    nálad majdcsak most volt a tetőpont, amikor úgy érezted, hogy ebből kórház lesz és innentől jön a folyamatos javulás :K

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák