Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Úgy gondolom, hogy az átlag korosztályom egészségi állapotához képest jobban állok... azt mondanám, hogy superman vagyok... alap esetben... mondjuk most is... csak meg kaptam a kriptonitot :U
    Tegnap estére annyira rosszul lettem, hogy fel hívtuk magánban a gyerekek orvosát, hogy most wtf legyen... Azt mondta, hogy ha fulladok, akkor ne szarakodjak, kórház... a kórházakban van amúgy egy halom spéci gyógyszer, szal nem is biztos hogy be kell feküdni, még akkor em ha kicsit fulladok, mert adnak spéci gyógyit, majd attól jobban leszek... teljesen "természetes" hogy ismét lázas vagyok, szarul vagyok... ez hullámokban jön\fog jönni.. hol jobban, hol rosszabbul leszek... Mivel éreztem mellkasi nyomást, de nem fulldokoltam, így vártunk.... majd egyszer csak elaludtam, és kicsit jobban lettem... éjszaka megint xarul aludtam, ma reggelre ismét gyengébb vagyok, de azért a szerdai mélyponthoz képest még mindig jobb... Reggelre elmúlt a tüdő fájdalmam, ennek nagggggyon örülök, viszont iszonyat hasogat a fejem... erre is keltem fel most ilyen korán... nem vagyok fejfájós típus...
    sketchifun! Nod32 adatbázis frisssítés folyamatban, hétfőn indítom a tesztet :R :DDD
    bitpork! Így van, várni kell pár napot a gyerek labor eredményére, de sztem tuti az is negatív lesz... Ide a rozsdás bökőt, csak én kaptam el a családban... jahh igen, erről jut eszembe.. azt mondta a doktornéni hogy azt tapasztalják, hogy a családon belül is ha valaki elkapja, akkor többnyire a család 50%-a kapja el. hiába vannak egy háztartásban, nem fog végig menni mindenkin... vagy legalábbis nem feltétlenül...

Új hozzászólás Aktív témák