Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz [CS]Blade2 #253 üzenetére

    Kínán belül kell csak nézni, mert más országokban 10 napja még csak összesen volt 25 regisztrált.
    Január 24.-én 916 regisztrált ember volt. Február 3.-án 362 halott és 536 gyógyult, ami összesen 898.
    Ezt vissza lehet vezetni többé-kevésbé a kezdetekig. Persze ez a 900 ember nem pont az a 900, mert van aki pár nap alatt meghalt, van aki nehezebben gyógyul, van aki hamarabb.
    A lényeg, hogy durván a regisztrációk akkor történnek, amikor jelentkeznek a komolyabb tünetek +-pár nap.
    Holnap, február 4.-én ilyenkor már a január 25.-ei kb. 2000 embert kell fednie a halottak+gyógyultak összegének.
    Utána van egy kisebb törés 2700-nál, majd 4400, 6000, 7700, és stb. Ez szerintem valamennyire ki fog simulni. Egy darabig 1000-esével fognak záródni az esetek, utána jönnek a 2000-es nagyságrendek.
    Február 13.-án szerintem 17500 körül lesz a halottak+gyógyultak összege.

    Jelenleg nem igazán mutat semmi a trendek megváltozására, sem csökkenésre, sem egy bummra.
    Ha egyik napról a másikra 50-60 ember hal bele, akkor a rá következő napon legalább ugyanennyi, de inkább több. Holnapra szerintem 422+ lesz a halottak száma, és ugyanígy a fertőzöttek 20500 körül. Lassan már az is probléma lesz, hogy nem tudnak naponta ennyit regisztrálni. A 2-3db 1000 férőhelyes kórház is kicsinek tűnik már.

Új hozzászólás Aktív témák