Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EquinsuOtcha

    kezdő

    válasz Norb79 #35 üzenetére

    Ez így van...
    Ha az usaban élsz. :U
    Európaban amit megveszel az a tiéd.
    Ezért adhatsz el pl windows licenszt.
    Szal az, hogy a ubi nem enged hozzáférést az általad megvásárolt single dlc-hez az csuma törvényellenes.
    (Szerinted miért nem játsza el ezt pl az ms vagy a valve esetleg a sony? Mert jófejek mi?)
    Majd az eu-s fogyasztóvédelem látókörébe kerülnek ahogy feljelenti őket valami kevessé agymosott állampolgár aki tisztában van a jogaival és akkor le lesz rendezve a pukkantójuk.
    Azért vicces, hogy ezt a bérled ökörséget állandóan leírja valaki aki hót homály ellenben nagyon tudja, a többi meg elhiszi.
    A törvények felülírjak az eula-t. :U
    Tudomásom szerint olyan sincs, hogy lemondasz xy jogodról mert az eula azt írja.
    Ilyen nincs. A jog, az jog.

    #33
    1. tudomásom szerint a magyar törvények szerint nincs olyan, hogy szoftver meg hardver. Nincs megkülönböztetés
    2.
    "Az EULA elfogadásával aláírsz egy szerződést - nem tudom, mit szólnál, ha ezen érvelés alapján a lakását részedre eladó illető azt mondaná, hogy " ja hát beleírtam, hogy tehermentes - de hát ez nem jelent semmit és amúgy van rajta egy 40 milliós jelzálogjog"."
    Ez igy nem igaz mivel nem tartalmazhat olyat ami szembemegy a törvényekkel.
    Egy eula meg kb tele van szerintem ilyenekkel.

    [ Szerkesztve ]

  • EquinsuOtcha

    kezdő

    válasz Norb79 #37 üzenetére

    Se a sony se a microsoft se a valve nem csinál(t) ilyet.
    Olyat igen, hogy nem veheted már meg (ehhez joga van és nincs is ezzel gond), de oylat nem hogy ha már meg van nem telepítheted és használhatod. ( volt erre pálda pár éve valami szar játék kapcsán, de a userek kártalanítva lettek)
    Különösen érthetelen, hogy ezek a dlc-k kis kört érintenek szal nem kell attól tartani, hogy letöltések megfektetik a rendszerüket (mondjuk azt a krumplit amit szervernek használnak lehet meg tudná) és nagy tároló igényük sincs a részükről.
    Én azt érzem, hogy ezt pusztán szemétségből csináljak, hogy megmutassák te játékos egy suttyó vagy és majd mi megmutatjuk neked.
    Törvényi retorzió meg nincs mert a sok vásárló zombi beletörődik, vagy olyan "olcsó", hogy megéri.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák