Új hozzászólás Aktív témák

  • demagóg

    aktív tag

    válasz tothp #22 üzenetére

    Informatikus mérnökként lehet, hogy mégis kicsit jobban képben vagyok a dolog mikéntjével, mint azt hinnéd.
    Egyezzünk ki annyiban, hogy OK, talán kicsit, de nem az itteni átlagnál. ;] Ezek után még elkeserítőbb, hogy nem látszik az objektív hozzáállás az írásodban, pedig az egy mérnöktől elvárható lenne.
    Nem próbáltam meg nagyon kifejteni a wear leveling algoritmus miben létét
    Szerintem ne is tedd, mert amit eddig leírtál, az sem úgy van. Sőt, egyre rosszabbakat írsz.
    Szövegértésben is segítek: azt írtam, hogy cégecskék is. Tehát a legnagyobb, a Samsung mellett. OCZ milyen tapasztalattal rendelkezik? Jó kapcsolata van matrica gyártókkal? :D
    Fenntartom azon véleményemet, hogy a Fujitsu-nak jelenleg megéri fikázódni, mert nem árul SSD-t.
    Tehát ha valaki megindokolja, hogy valamiről miért más a véleménye és nem egyezik a tiéddel, az neked már fikázás. Így végigolvasva értettem meg az első mondatodat is, idézem: Ezt most a részedről fikázásnak veszem. Más a véleményed, mert informatikus mérnök vagy. És még rajtad kívül vannak páran informatikus mérnökök, ne feledd. Elárulom, én nem vagyok informatikus mérnök. Ezek után nem is akarok az lenni. :U Ez számomra behozhatatlan hátrány. ;]
    Ettől függetlenül a véleményedet tiszteletben tartom, de azért másnak is lehet beleszólni, hogy ne csak az ellenőrizetlen tévhitek terjedjenek. A gyakorlati tapasztalataidat is megoszthatnád a nyilvánossággal, had okuljunk belőle mindannyian. Így te is csak a fikázók szintjén maradsz informatikus mérnök létedre is. :R

    -De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

Új hozzászólás Aktív témák