Új hozzászólás Aktív témák

  • deejayy

    csendes tag

    válasz tothp #19 üzenetére

    Ezek a benchmarkok nagyon szépen mutatnak, csak a mindennapi használat közben nem vagyok még meggyőzve az a helyzet.

    A cikkel amúgy nagy részben egyetértek, valóban TÚL NAGY HYPE-ot raktak az SSD-k köré, pedig aztán amikor beléptek a piacra, még valójában semmire sem volt jó. De akkor már azt hangoztatták, hogy "ez" itt a megváltás.

    A Fujitsuval amúgy egyáltalán nem vagyok barátságban, a sok rossz tapasztalat (szakmai, személyes, stb) miatt nem lopták be magukat a szívembe, ettől függetlenül nyitott vagyok a stratégiájukra (és eszertint WD is).

    Azon meg gondolkozz el, hogy mire lehet használni egy 32G-s SSD-t az oprendszeren (mondjuk a Vistán) kívül, és mindezt 27k hufért. Swapot egyáltalán ne is tegyél rá, mert ha elfogy a memóriád, akkor hamar elfogy at 10e-100e-es mennyiségű lemezművelet kvóta is.

    Ugyanaz mint a mobilinternet, használd ofiszra meg levelezésre, aztán viszhall.

    (Megjegyzés: 27k-ból már veszek egy dual 500G-s külső "storage"-et is, amit ha RAID-be rakok, akkor az sem lassú)

    deejayy AT deejayy DOT hu

Új hozzászólás Aktív témák