Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz freemanone #16 üzenetére

    Valóban elég kamunak tűnik a szöveg, mert szerintem sem a Google tehet róla, hogy még mindig a 2016-os őskövület program tölthető le a Playről. Vagy nem tudom kinek és mit kellett volna intézkednie, vagy netán még vizsgálat alatt van az új app?
    Egyébként amit emlegetnek 180525 verziós Vonatinfo apk, az direktben letölthető a netről, sőt van már újabb 180608 verzió is.
    Utóbbit kipróbáltam tegnap egy tableten, de még nem regisztráltam.

    Egyébként 2 napja vettem jegyet az Elvirán keresztül, és kicsit meg is lepődtem, hogy a megszokott OTP banki felület helyett már a Simple jött fel. Gondoltam, hogy küszöbön van valami változás. Annyival kellett kevesebbet kevesebbet pötyögnöm, hogy a Simple nem kérte a kártyakibocsátó bank nevét.
    Elmenthettem volna ugyan a kártyaadatokat, de épp lejáró kártyánál nem tettem meg.
    Én már elég régen a telefon képernyőjén megjelenő QR kóddal mutatom be a jegyet a kalauznak. Problémám sosem volt.
    Előtte kinyomtattam A4-es papírra, de automagából sosem vettem. Kétségtelen, ha valaki hamarabb akar menni, mint aznapra szólna a jegye, akkor jó lehet az automata.
    De meg lehet oldani azt is, hogy az aznapi legelső vonatra veszed meg a jegyet, és nincs mit beelőzni, nem kell automatát keresni vagy sorba állni előtte néha.
    A helyjegyet és esetleg az 1. osztály különbözeti jegyet meg megveheted külön tranzakcióban. Ha van, vagy kell.

Új hozzászólás Aktív témák