2017. július 22., szombat

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! addikt)

Ha a Microsoft egy kicsit is törődik az ügyfeleivel, akkor ez a csomag egyre kevesebbet fog érni, és viszonylag gyorsan értéktelenné is válik!

Ha meg nagyon törődik, megveszi maga! :D

[ Szerkesztve ]

transhumanism █h+█

(#2) sh4d0w válasza Fred23 (#1) üzenetére

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Ha törődik az ügyfeleivel, akkor nem foltozza be a sérülékenységeket, mert gondolom a legnagyobb ügyfél az USA kormánya.

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#3) pengwin válasza sh4d0w (#2) üzenetére

pengwin
(őstag)

szerintem törvényi kötelezettsége a picipuhának, hogy legyen backdoor a rendszerben.

Üdv, Dani

(#4) FF23 válasza pengwin (#3) üzenetére

FF23
(senior tag)

Putyin árulja. Az NSA demokratikusan kémkedik. Értünk teszi. A szövetségeseiket is azért kémkedi meg, mert jót akar nekik.

Win 7 x64, Linux Mint 18 Cinnamon x64

(#5) Peter13 válasza pengwin (#3) üzenetére

Peter13
(senior tag)

Picipuha...ezen besírtam... :C

Egyébként nekem is kicsit fura, hogy ekkora lukak heverésznek mindenfelé, "észrevétlenül"...na ne már. A szoftvermérnökök meg mind hülyék, gondolom :U :N (most nem az egységsugarú gyorstalpalón végzett Java developerekere gondolok, hanem azokra akik ténylegesen képesek összeheggeszteni egy oprendszer szintű kódot...azok azért nagy koponyák lehetnek, a picipuhánál (ez a név... :D ) is...)

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#6) juliabrilke

juliabrilke
(PH! addikt)

Sokkal gyorsabb belsős embert szerezni kis apróért, észre se veszik, hogy valami történt és olcsóbb is. ;]

(#7) atike

atike
(PH! kedvence)

Komoly lehet amúgy egy ilyen csomagot használni... Na meg egyáltalán "a közelébe jutni"... :U ...és mi minden lehet még amiről csak nem is hallunk.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#8) -Skylake- válasza atike (#7) üzenetére

-Skylake-
(senior tag)

Engem az erdekelne, aki ezt kifizeti. Mert azert 750 coin az mondjuk ~~ 200millio forint. Az, hogy allami szervek az ok, de nyilvan nem csak ok. Lenyegeben a metszet erdekelne, hogy van affinitasom mas gepeket fertozni + vallalom a bortont + ertek a szamtechez annyira, hogy van otletem mire hasznaljam +++++ -> van erre 200millio penz. Na engem ez az ember erdekelne, hogy kicsoda.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#9) juliabrilke válasza -Skylake- (#8) üzenetére

juliabrilke
(PH! addikt)

MI a garancia, hogy fizetés után megkapod a csomagot?
Itt előre fizetsz és nincs nyafogás, ha nem azt kapod amit vártál. :D

(#10) LakiPali

LakiPali
(kvázi-tag)

kamWare

néhány jól összefotosoppolt szkrínsot.. jó magas ár... néhány hangzatos lózung , bitkoin ekont és már dől is a lé... a semmiért :C :W

majd a magyar titkosszolgálat :W befizeti rá a 200 milkás tanulópénzt.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#11) Oki23 válasza -Skylake- (#8) üzenetére

Oki23
(kvázi-tag)

Jellemzően nem egy embernek kell, hanem pl. szervezett kiberbűnözői csoportoknak. Nekik a 200 millió nem pénz, ennél sokkal nagyobb bevételre tudnak szert tenni a támadásokból.

(#12) mikej95

mikej95
(fanatikus tag)

Jól megy az NSA-nek, az ország politkia-gazdasági hatalmánál fogva hozzáférnek a zárt forráskódokhoz és gyakran belenyúlhatnak, akár a firmware forráskódjába is vagy épp a hardvert manipulálják (pl: a csonkolt biztonságú Intel procik), esetleg kötelezik a gyártót n darab sebezhetőség fenntartására. Rámenen élő hackerek pedig évente lenyúlják a sebezhetőség listájukat, a scriptjeiket és persze így mindig a végfelhasználó szívja meg. :DDD Az oroszok meg már a spare diszken vannak.

(#13) atike válasza LakiPali (#10) üzenetére

atike
(PH! kedvence)

:)

Nem így működik egy ilyen adásvétel... Az így kicsit egyszerű lenne...

(#14) Ursache válasza atike (#13) üzenetére

Ursache
(senior tag)

hat hogyan mukodik?

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#15) atike válasza Ursache (#14) üzenetére

atike
(PH! kedvence)

Abban ezer százalékig biztos vagyok, hogy nem így, hogy elutalok ennyi pénzt - bitcoint - és kapok egy emailt (vagy épp egy pendriveot) amiben benne vannak a dolgok... :) Vagy éppen nem..

Azt sem hiszem, hogy bárki meg merné cibálni azoknak a köröknek a bajszát, hogy csinálok pár fake screenshotot, hogy had utaljon a h*lye, jól átverem, lesz pénzem. Nem lenne hosszú életű vicc... :)

(#16) nemlehet válasza atike (#15) üzenetére

nemlehet
(senior tag)

Nah jah, akinek van 200 milliója ilyesmire, azt nem biztos, hogy magamra akarom haragítani. Bár az is tény, hogy ez lenne az ultimate YOLO.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#17) nek999 válasza atike (#15) üzenetére

nek999
(lelkes újonc)

Nem lenne hosszú életű vicc... az biztos :D de mielőtt megtalálnak csapnék egy nagy bulit és elverném rá az összes pénzt :D

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#18) kymera válasza Ursache (#14) üzenetére

kymera
(senior tag)

Ha kíváncsi vagy hogy ez pontosan hogyan is működik akkor keresd meg a "picipuhát" és majd ők elmagyarázzák :DDD

478,754,775,939,AM2 - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.