Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    válasz Duree #16 üzenetére

    [link]

    Én még a 3080-at sem tervezem lecserélni nem hogy annál erősebb karit. Nem rég szembesültem azzal, hogy nem a VGA-k gyengeségével van a baj hanem az optimalizálatlan játékokkal.
    A másik meg réj trészing kamu VGA faló effekt.
    A minap szembesültem vele pont, a 2016-os Homefront The Revolution című játékban a CryEngine közel ugyan azt a tükröződési effektet tudja Tracing nélkül mint a Cyberpunk vagy Wacs Dogs Legion tracing-el.
    Sehol nem volt akkor még a Réj trészing még is volt értelmes real time tükröződés a pocsojákban.

    A másik jó példa a DLSS ahol kitűnik hogy hiába kerül egy VGA 1 millába hiába fogyaszt 500W-ot ha 1080p ray tracingbe megesz reggelire egy 3090TI-t a game.
    Szánalom ez az egész játék ipar úgy át vagyunk verve ahogy azt kell.

    A 4k 120FPS meg álom marad még egy jó darabig legalább is a normális játékokban amik nem bátülrojál sz@rok.

    Ja meg a DLSS 3.0 is csak a 40-es szériával működik majd... minő meglepő hogy legalább egy olyan fícsör van ami arra készteti a jónépet hogy váltson.

    De nyugi ezen ráérünk gondukodni előbb az ország sorsán kéne gondukodni mert hamarosan kenyérre nem lesz majd lóvé nem hogy 1 millás VGA-ra.

    Bár a felső 10000-nek ez továbbra sem lesz probléma már várom a farokméregető 3D márk teszteket a PH best of user-ektől akik mindent megtesznek a + 3 átlag teszt FPS-ért holott aztán nem is játszanak.

    [ Szerkesztve ]

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák