Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Alvin76 #37 üzenetére

    "a revolutnak hiába van sok ügyfele, a legtöbb csak pár 10-100ezer forintot tart rajt, "

    Nem tudom, ki mennyit tart rajta... És ki mennyire használja világ szerte, szinten. De biztos vagyok benne, hogy nem mindenki csak ingyenes szolgáltatás erejéig.

    Valamint, ha úgy lenne, ahogy állítod, akkor a Bankok sem tartanék nagy ellenfélnek. Hallasz pl nyivákolást a Transferwise-val kapcsolatban? Annyira nem pl. De egy olyan cég, Bank, ami kvázi, a teljes palettát kínálni tudja, jobb feltételekkel, az már komoly veszélyforrás.

    Egyszerre több érdek, tényező is jelen van ebben a story-ban. Vannak valós, és eltúlzott dolgok is... ezt érdemes látni. Amúgy meg, hogy rajta tartasz akár 0 ft is, az jelenleg semmit sem jelent, mivel nem kamatozik úgy sem.

    Amúgy tévedsz, tudnak. Mivel már bank, és ha a bankba átlépsz, oda már tudnak utalni - vki pont múltkor írt hasonlóról itt vmelyik fórumban. Csak azt nem tudom, hogy euró, vagy forint volt. A Wise-t viszont nem fogadták el, mert nem bank.

    [ Szerkesztve ]

    ⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák