Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Rickazoid #12 üzenetére

    amennyi energiát abba kéne fektetni, hogy végigverjék ezt minden EU országon, beleértve a törvényi szabályozásokat, a szolgáltatók beszervezését és a jelentősen megemelkedett díjak felhasználók torkán való lenyomását, annyi erővel módosíttathatnák a már meglévő törvényeket országonként

    Izé, akik "végigverik" ezeket a dolgokat az országokon, azok a szolgáltatók. A probléma azzal van, hogy ők nem jogalkotók. Én speciel nem vagyok túlzottan járatos a nemzetközi jogban, de a jogharmonizáció sokkal nagyobb falat ennél, és sokkal szignifikánsabb kérdéskörökkel is vannak gondok (és lesznek még sokáig).

    egy ilyen mértékű szigorítás nemhogy a jogtiszta tartalmak vásárlását nem növelné meg, de bevételkiesést is eredményezhetne a dráguló internetcsomagok és a szolgáltatók jóval magasabb kiadásai miatt.

    Ezért mondom, hogy nem tudom, hogy kitől származik az ötlet, de vagy olyan sötét, hogy ő szippantja be a fekete lyukat, vagy nemtudom.
    Én speciel nem kérek "sokat", egy Netflix és egy Zune Pass együttessel ellennék én komolyabb panasz nélkül. Az más kérdés, hogy előbb fogok ingatlant venni a Marson, minthogy ezek ide teljes értékűen begyűrűzzenek - mondatja ezt velem az ilyen téren szerzett tapasztalat és renyhe frusztráció, de azért reménykedem benne, hogy egyszer eljön ennek az ideje is.

    Hozzátenném azért, hogy a két dolognak (mármint a normális tartalomszolgáltatásnak és az elcseszett netszabályozósdinak) habár vannak közös pontjai, azért nem kéne vagy-vagyról beszélni. Azokban az országokban is van probléma a kalózkodással, ahol elérhetőek normális szolgáltatások, szóval a szolgáltatás és az ellenőrzés az ilyen téren két külön dolog.
    Ez a fajta ellenőrzés attól függetlenül faszság, hogy van-e alternatíva a tartalombeszerzésre vagy nincs, illetve ha van, akkor milyen minőségű/árú stb.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák