Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz Воланд #11 üzenetére

    Nem hinném hogy fogják tudni tiltani. Minden szolgáltatónak van egy letöltési mérete, ha azt túl haladja, akkor felbonthatják a szerződést. És azert nem hiszem hogy korlátozni fogják ezt, hogy max mondjuk 80 giga forgalmad lehet (most nekem 250 giga a max a upc-nél). Pl. ha nem torrentezel, de vannak steamen játékjaid, azt egyszer úgy is le kell szedned és akkor mennek a gigák elég kemémyen. Nekem majd 60 gigát szdtem le steamről és még nincs lent mindegyik játék.
    Akkor a szolgáltató felbontaná a szerződést, hogy túl sokat töltök?!
    Más elképzelést nem nagyon tudnák, esetleg tiltanák a torrent féle kapcsolódást, bár akkor meg úgy is kitalálnának mást, hogy működjön. Szerintem akkor lesz vége a torrentnek, ha nem adnak egy játékot 16k-ért, hanem 3-4-ért. Ezzel jelentősen csökkenthetik, de akkor meg a játékkészítőknek nem lesz bevételük, meg nyereségük.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák