Új hozzászólás Aktív témák

  • vimes

    senior tag

    Nem hülyék ezek, megvárják még sokan bekapják a csalit, aztán robbantják a reklámbombát...
    Engem már egyre jobban idegesít ez a reklámosdi. Mikor már az időjárásba becsempészik a soproni citrom meg vodafone reklámokar, ott már átlépik az ingerküszöbömet...
    Ugyanez az appokra is igaz. Pl. mikor bennmaradt valahogy speedx 3d-nél a reklám mikor elindítottam a játékot, és pont akkor akasztotta meg hirtelen, amikor nem kellett volna, hát az felhúzott. Csak azt nem értem, hogy ezzel mégis milyen reklámot csinálnak az adott terméknek? Mert ga én egy reklámot pont egy ilyen bosszantó eseményhez kötök, hát a büdös életbe nem veszem meg azt a terméket vagy szolgáltatást már csak dacból se...
    Oké, értem a másik oldalt is, ezek ingyenes alkalmazások, a fejlesztőknek meg ugye kell a pénz, de lehet ezt kultúrált körülmények közt is megvalósítani, pl. csak ki vagy belépésnél legyen reklám, vagy valami ilyesmi...

    "Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

Új hozzászólás Aktív témák