Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz #73495296 #45 üzenetére

    Nem vágom, hogy ezt pontosan mire érted. Szívesen megnézem egy perui nyaralás képeit, de nem fog el tőle a sárga irígység. Ha vágynék rá, akkor símán eljuthatnék oda is. Én a pálmafás, homokos, mediterrán tengerpartot szeretem. Úgy alakult, hogy Alicante -ba viszonylag gyakran járok. Metró Köki, onnan busszal Ferihegy2, cirka 4 óra múlva leszáll a gép, a busz meg bevisz a városközpontba. Cakk-pakk 6,5 óra az egész. Mi ezen a nagy szám? Hazafelé jöttem már madridi átszállással. Az sem volt nagy kunszt. Németországban dolgozok, kéthetente ingázok. Rendelek egy telekocsit és 50-70 Euróért délután már Ulm -ban vagyok. Európában tök egyszerűen el lehet jutni bárhova. Aki Facebookozik, az könnyen találhat helyi ismerőst, aki segít a szállásban. Sőt, még pénzt is kereshet az utazással. Leteszi a C, E jogsit és bármelyik országban elhelyezkedhet kamionosként és nettó fél millás fizuval bejárhatja Európát. Láthat csodás tájakat, konténer terminálokat, szürke ipari zónákat és hugyszagú kamionparkolókat. Szóval, akit flusztrál mások utazása, az meg is érdemli.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák