Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz Apollyon #11 üzenetére

    Igy van. En amugy meg tovabb mennek es pl. 14 ev alatt tiltanam a hasznalatat es stb. Egesz egyszeroen kitermelt mara egy kimosott agyu genaraciot. Ebbe nem megyek bele hosszaban mert 3 oldal lenne... Borzasztoan veszeslyes kozeg nem csak tiniknek... Vetittes, cukormaz, "csak like" -emojik, ami mar arrol szolt, hogy a 8 eves is de cukinak talalja, mikozben szanalmas. Kovetve van az embernek a tevekenysege es stb. Bizonyitottan nyomorit meg embereket, kissebsegi komplexust generalva, fuggoseget, depressziot okoz es stb. A ftf kapcsolatok erkorcsulasa... lehetne sorolni. 84-es vagyok, nem ma kezdtem. Megjartam a chat oldalakat, irc-et mirc-et, msn-en es stb de a face nalam es azok akik ott elik eletuket tenyleg a szanni valo kategoria lett. Nem ma... Hozzateszem van meg profilom de 5 eve nem hasznalom ugymond. Nem postoltam nem tettem egy kepet se ki 5 eve. A meglevok fele nem is lathato publiknak. Elotte se hasznaltam tulzottan mert csak a vetitestol szolt, ezt mar az wiw-nel lattam nem iwiw, ahol jo ha max 1 honapot voltam reggelve. Ahogy Puzser is megmondta a face oldalad a te bulvar lapod, ahol egy onjelolt celeb vagy. Aztan innen tovabb mehetunk a semmire kello u tuberekre, "influenszerek" -re.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák