Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz Narxis #48 üzenetére

    Na..na-na! A te és a Ti oldalatokon vagyok egy az egybe a témában, de ne jussunk már el odáig a bélyegző adogatásban, hogy, aki dohányos az kummantó, vagy bárki, aki más napi rutinnal működik.

    1,5-2 óránként én is kimegyek ecigizni, attól még: nem szoktam főnökök seggét nyalni, a munkám elvégzem, sőt hajlamos vagyok előre dolgozni, és semmilyen munkaidőn kívüli eseményen "offsite"-on nem veszek részt bratyizni, mert van egy erős 60% itt, akitől csak oldalra köpök és magamban üres öltönynek/kosztümnek hívom. A HO-ba nyilván többet voltam gép előtt ha szigorúan percre nézzük, mert a vízgőzös cigiért nem megyek ki erkélyre, hanem boldogan telepöfékelem a szobát.

    Azt aláírom, és láttam-tapasztaltam saját szemmel, hogy az egyik lenti kolléga által "zsebmanager"-nek leirt típusok valóban hajlamosabbak lettek több jelentéktelen meetinget felvenni, hogy valahogy igazolják a létezésüket és a milkos fizut, de vagy: ráírtam hogy más dolgom van, vagy: amúgyis esedékes webexet akkorra vettem fel system ownerrel vagy onsite tekivel (az ő beleegyezésével). Szóval idegesítőek igen, de egy kis talpraesettséggel lepöckölhetőek ezek a powerpoint sztárok ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák