Hirdetés

Keresés
  • Nilnarunion

tag

Pedig tényleg nem kötelező, itt ugyanis nem a Facebook használatáról van szó, hanem a hozzászólásról.

Én például, háromszor nem láttam az üzenőfalamat, hírfolyamomat ( azt se tudom, hogy hívják. :D ) az elmúlt kettő-öt évben. Mit érdekel milyen reklám van kint.

Személyes üzenetben azt írok, amit akarok. Zárt csoportban szintén, de írhatok más fórumra is, nem kell a Facebookot használnom.
    Itt inkább az önjelölt prófétáról van szó:
    ”Nem egy bejelentést tettem én is, ahol a kereszténységet, keresztényeket gyalázzák orrba-szájba. A faszabúk szerint az megfelel az alapelveknek. JA, akkor még sem védett a vallás, oké. Majd a fent említett kommentben a keresztény szót zsidóra cserélve, minden további változtatás nélkül osztottam meg. Szerintem kitalálható, hogy mi lett a vége....”
    Ha bemész az ateista csoportba teríteni, akkor ne lepődj meg ha kidobnak. Ahogy a NER csoportban is kidobnak, ha megkérdőjelezed a kormányt. Inkább érzi azt az ember, hogy van aki bejár olyan csoportokba, ahol az övétől radikálisan eltérő véleményü emberek vannak, aztán panaszkodik, hogy bántották.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.