Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz hallador #472 üzenetére

    Ezeket a hibákat felfedezték és amely gépeken az adott hardver vagy driver verzió van, azok már nem kapják meg a frissítést, addig amíg ki nem javítják a hibát :) Az én gépemre sem jött meg automatikusan a frissítés, pedig nincsenek eltolva 7 vagy 30 napra, majd 1-2-3 hét múlva jönni fog, addigra meg már stabil lesz.

    [ Szerkesztve ]

  • -Skylake-

    addikt

    válasz hallador #472 üzenetére

    "Mennyiből is gazdálkodik az MS?"
    Ez hogy jön ide ? Meg miért lényeg ?

    "És mennyiért lehet megvenni a Windowst?"
    20-80K között.

    "Ugyanolyan bugos mint a legtöbb bármilyen oprendszer, igen."
    Igen.

    "50 000 Ft-ért ne legyenek benne ilyen hibák, mert akkor mi kerül benne ennyibe?"
    Az kerül benne ennyibe, hogy ha holnap úgy döntök hogy építek egy házautomatikát akkor Windowsra lesz megírva a Control4 vezérlője , ha veszek egy okos mosógépet akkor Windowsra (nagyon esetleg Mac) van hozzá szoftver, ha le kell frissítenem egy elektromos cigi szoftverét akkor kizárólag Windowsra lesz hozzá szoftver, ha veszek egy iPhone-t akkor Macre és Windowsra lesz hozzá iTunes , ha PC-n akarok játszani kizárólag a Windows az a rendszer ami erre kompromisszumok nélkül alkalmas , ha (ezt direkt a végére hagyom) bármilyen komoly dedikált grafikai/tervező szoftver kell mint Adobe szoftverek , Autodesk szoftverek , SolidWorks , Affiniti , CorelDraw ... akkor kizárólag Windowson (esetleg Macen) lesz elérhető , soroljam még ?

    "Ok hogy az ország 80 %-a illegális Windows-t használ, csak az nem aki éppen válaszol a kommentre, és így "ingyen" van... :U"

    Én megvettem pénzért a Windows 10-et. Bár azt bevallom, hogy nem kp-ra 70-80ezerért , hanem Microsoft Action Pack-ünk van. Abban meg van W10 license. A Windows nincs ingyen, az egy fizetős szolgáltatás.

    A linkeid meg ugyan azok mint a HUP-os lista és ha sikerült elolvasnod a hsz-em , akkor ott sem (és a te linkeiden sem) azok igazságtartalmával volt a bajom, hanem az alatta lévő vérlinuxos fröcsögéssel. Nem az a baj, ha valaki nem szeret egy rendszert , én sem szeretem se a Windowst , se a Mac-et , se a Linuxot , az viszont baj amikor valaki az ilyen "mi kerül ezen 50kba" kérdésekkel eltagadja bizonyos rendszerek előnyeit. Ugyanis lesz olyan , amiben a OSX lesz kiemelkedően sokkal jobb mint bármi más , lesz amiben a Linux lesz kiemelkedősen sokkal jobb mint bármi más és lesz amiben a Windows lesz kiemelkedősen sokkal jobb, mint bármi más. Engem az zavar mikor ezt megpróbálja valaki elvenni ezektől a rendszerektől és ezek közül egyet beállítani valami etalonnak. Ilyet nem tudsz. Ha te játszani akarsz , akkor a Linux és az OSX mint rendszer úgy ahogy van szart sem ér. Ettől még a Windows nem lesz egy ultimate jó rendszer. Érted a problémám ? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák