Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz -Skylake- #475 üzenetére

    "Mennyiből is gazdálkodik az MS?"
    Ez hogy jön ide ? Meg miért lényeg ?

    Ezt a kérdést nem teljesen gondoltad komolyan ugye?

    Tehát csak Windows-os programokat ismersz akkor csak a Windows jöhet szóba. Nálad. Nálam ott indul, ha oprendszerhez van kötve valami, akkor ott is marad a polcon, az elavult eszköz. Ha nem megy telefonról, vagy nem képesek rátenni egy Webszervert, akkor azt meg sem veszem.
    Windows-os szoftverek? Na igen olyat nem használok, nem véletlenül.

    Én megvettem pénzért a Windows 10-et. Bár azt bevallom, hogy nem kp-ra 70-80ezerért , hanem Microsoft Action Pack-ünk van. Abban meg van W10 license. A Windows nincs ingyen, az egy fizetős szolgáltatás.

    Tehát teljesen illegálisan használod, mert az Action pack esetében magánemberek nem, csak cégek használhatják, vagy kisvállalkozások, feltétel, hogy minden esetben a legújabb verziót használva, vagy épp tesztelve, mert különben azonnal illegálissá válik. Az új verzió megjelenése után 30 napon belül telepítened kell, vagy frissíteni az új verzióra, minden szoftverből, amit használsz, és a csomag lehetőséget biztosít.
    ~ 300 $-ért a Microsoft nem fog neked adni semmit. Főleg nem azt ami benne van az Action Packban. Hiszen ezzel is tesztel, ja és fejlesztett.
    Ha te mint magánember használod otthon, akkor nem vetted meg = Illegális.

    Nem az a baj, ha valaki nem szeret egy rendszert , én sem szeretem se a Windowst , se a Mac-et , se a Linuxot , az viszont baj amikor valaki az ilyen "mi kerül ezen 50kba" kérdésekkel eltagadja bizonyos rendszerek előnyeit.

    Igen és ebből csak a Windows-ért kérnek pénzt.

    Nem az a baj, ha valaki nem szeret egy rendszert , én sem szeretem se a Windowst , se a Mac-et , se a Linuxot , az viszont baj amikor valaki az ilyen "mi kerül ezen 50kba" kérdésekkel eltagadja bizonyos rendszerek előnyeit.

    Már úgy érted, hogy illegálisan használt szoftvereknek vannak előnyei?

    Engem az zavar mikor ezt megpróbálja valaki elvenni ezektől a rendszerektől és ezek közül egyet beállítani valami etalonnak.

    Igen csak én nem írtam ilyet soha, hogy a Windows szarabb, vagy más, hanem azt, hogy ha nekem jó az ingyenes alternatíva, akkor miért kellene megvennem bármit? Ami ugyanolyan bugos, csak még pénzbe is kerül? (A többi folyamatos szívásról ne beszéljünk, fentebb kifejtettem)

    Ha te játszani akarsz , akkor a Linux és az OSX mint rendszer úgy ahogy van szart sem ér.

    Mindháromnál jobb a konzol, tehát nekem a Windows sem lesz megoldás. (Igazából nem játszom.)

    Ettől még a Windows nem lesz egy ultimate jó rendszer. Érted a problémám ?

    Én értem, amit írsz. De én meg olyan megoldásokat keresek, amihez nem fog Windows kelleni, hanem a bármi is legyen jó hozzá. Mert minek fizessek valamiért ha igazából van olyan verzió is, amihez csak egy böngésző kell.

    Ezt csak magamra értem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák