Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Húú ez a topik jól elszaladt megint :D

    Nálam marad a Linux natívan. És a Windows virtuálisan. Sem a Windows Terminal 1.0 GA sem a WSL1, és WSL2 nem győzött meg arról miért kellene elviselnem, a semmire kellő vírusirtók, a windows search vagy éppen a Windows update folyamatos szívatását.
    Amire folyamatosan azt hallgatom a Windows-on felül nincs élet emberektől, hogy ez már nem úgy van, mert a háttérben fut és nem veszed észre. Hát ez igaz, csak amikor 99 %-on tekeri az aktuális vírusirtó a processzort, és szar az egész, akkor az zavaró nekem is. Meg indulás után a a windows search a disket úgy tekeri, hogy 10 percig szar az egész.

    A legutóbbi alkalommal épp egy hardverkulcs szívatott, meg ami miatt nem tudott csatlakozni Cisco anyconnecten keresztül a belső hálózathoz az egyik Windows-on kívül nincs élet emberke, csak mert az MS szerint az a driver ami lejött a WU-ról sokkal jobb, mint a 2 éves.

    Ja hát ez sem az MS hibája, csak nem működik, és ki fog vele szívni én... Szóval nem érdekel kinek a hibája.... Vagy kinek nem hibája...

    Tudom mindent lehet, meg itt meg ott ki lehet kapcsolni, meg csak ez meg csak az...

    Ja hát kinőttem ebből. Fontosabb a nyugalom... :D

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák