Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz #04824576 #223 üzenetére

    Látom érvek helyett jönnek a személyeskedő hsz-ek.
    Ékes bizonyítéka a vesztett vitának.

    "Most komolyan azt állítod, hogy a Google docs-al jobban tudsz dolgozni, mint a Libre Office-al? Mert akkor nagyon hülye vagy, már bocs. És akkor még én vagyok a fanatikus."

    Nem csak én állítom ezt, hanem a világon működő cégek fele.
    Az industry vak és fanatikus. Ok. Karrierem során egy háztartásban vagy cégnél nem láttam LibreOfficet használni.

    " Most komolyan azt állítod, hogy a Google docs-al jobban tudsz dolgozni, mint a Libre Office-al?"
    Jobban. Eléggé meg lennék lőve, ha LibreOfficeban dolgoznék, miközben a cégnél a másik száz ember és az összes ügyfelünk 24 országban GDocs-ot használ (Office mellett).

    " Attól, hogy te azt hiszed, még nem cáfoltad meg."
    Érdekes, pedig épp más jegyezte meg, hogy az op. rendszer nélküli vására is valszeg Windows kerül, hogy olcsóbban ússzák meg.
    A market share pedig mindent eldöntően megcáfolja.
    Azt remélem nem tagadod, hogy valami úgy terjed el, hogy többet vesznek belőle. Egyszerű matek.

    "Azért, amiért Linuxot is kevesen használnak. Mert nem ismerik. Ha egy Windows-on nevelkedett... "
    És miért nem ismerik? Miért nevelkedett valaki eleve Windowson? Miért tudott a Windows többeket megszólítani, mint a Linux?
    Wikipedian érdekes olvasmány a GUI története.

Új hozzászólás Aktív témák