Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    Nekem elindult végül...hmmm, hát az ötlet az nagyon nagy, de valahogy többet vártam. Tudom, nem a grafikát kéne nézni, de nem tehetek róla: az adja (adná) a hangulat legjavát...ez pedig úgy néz ki mintha egy Ti4200-eshez csinálták volna...szerintem azon kb el is futna. A bejelentkezés kb 2 percig tart (ennyi ideig tart amíg a mindenféle bizbaszokat letölti magának, minden egyes alkalommal: voltam guestként is meg regisztrálva is, hátha különbözik...nem különbözik). Élsimítás nyema, felbontást nem sikerült állítanom, most kb 1024*600-ban mehet...marha jól néz ki a 22-es monitor közepén egy p*csányi ablakban :(((
    Az irányítást nem tudom miért nem lehetett szokásos FPS-re tenni, vagy legalább programozhatóra, a zene néha elhallgat, és akkor tök kuss van: állsz a nagy semmi közepén...és...és...és semmi sem történik. Még a szél sem fúj. Hangulat, nekem, semmi.
    Az egész leginkább egy nem túl friss oktatóprogramra, vagy egy 3d-s lakásbemutató szoftverre emlékeztet...remélem lesz ez még jobb is, mert az első benyomás elég szegényes, és nagyon kár lenne egy ekkora ötletért.... :(

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák