Új hozzászólás Aktív témák

  • fairi

    addikt

    válasz joghurt #32 üzenetére

    "De attól még érezhetem úgy, hogy másnak nincs köze hozzá"
    akkor egyetlen megoldás vágd el magad az online tértől.
    Persze lehet követelni ne kövessenek, de ők ebből élnek.
    netes keresés, e-mailek, közösségi szolgáltatás és minden hasonló legyen havidíjasan fizetős, és akkor követelhető hogy nem kövessenek.
    Win10 példája mutatja, ritkán akkor is szemtelenek. Fizetsz és követ.

    "akkor is van függöny a lakáson, ha épp nem dugunk"
    máskülönben a függöny nem is főleg a privát szféra miatt terjedt el kezdetben, hanem ne jöjjenek be rovarok. Hollandoknál nem is divat sok helyen. saját szememmel láttam. Később fordulatos 20. században bizalmatlanság is komoly ok volt, hogy elterjedt a függönyhasználat univerzálisan.

    Internetnek is meg vannak a függönyei, pl ingyenes VPN a operának, különféle nyomkövetés blokkolás, vagy reklámblokkolók.

    ha Fbre, google szolgáltatásait veszed igénybe, az világos hogy olyan lesz mintha kifeküdnél a teraszra. Viselkedj úgy ,hogy mindenki lát.

    Példád nem jó.

    "Az FB-t én nem használom, ergo nincs miért fizetnem nekik"
    ha nem használod akkor nem töltesz fel semmit, akkor semmit nem tud rólad. Az a kellemetlen, ha egy felhasználó adja át az adataidat. Feltölti a telszámodat, mert hátha fenn vagy és keressen ez alapján. Max a google nyomkövet ha használod a szolgáltatásait.

    Világos bármit igénybe veszel, akar tőled fizetséget. Mobilarena is szereti ha reklámokra kattintasz és harapós a blokkolásuk miatt. Volt egyszer nagy sírásrívás.

Új hozzászólás Aktív témák