Új hozzászólás Aktív témák

  • Huntszy

    tag

    válasz Tigerclaw #6 üzenetére

    Nézd, hogy amilyen irányba viszik az órákat jó-e vagy nem elég relatív. Én férfi létemre sosem szerettem a nagy, vastag és nehéz órákat. Most is [ilyen] van a kezemen amit ráadásul égre Földre kerestem mire megtaláltam. A korábbi galaxy watchok pl nálam szóba se jöhettek mert túl nagyok és aggresszívek voltak nekem. Most az első, hogy kiadtak egy olyan órát a Samunál amire nagyon rákívántam.

    Természetesen érzem, hogy neked amúgy is a nagyobb órák tetszenek, akkor miért nem csinálnak egy olyat amibe ráadásul komolyabb fejfájás nélkül is bele tudnának pakolni egy csomó aksit + cuccot. Én annak vagyok a híve, hogy legyen ilyen is meg olyan is és mindenki választhat.

    Ezért lenne nagyon jó ha nem hagyná el a Wear OS-t a Google. Apple nem fog sokféle órát kiadni. De ha a Google megemberelné magát Wear OS téren és sok különböző gyártó gyártana sok különböző órát de hasonlóan jó rendszerrel akkor sokkal nagyobb merítésből tudna mindenki választani.

    Ehelyett meg vagy iPhone-od van és veszel kocka apple watchot vagy keresel valami wear os-es órát de az nem ad jó felhasználói élményt esetleg veszel egy samu vagy huawei órát mindegyiken a saját rendszere tehát kisebb app kívánálat és egy cégre vagy hagyatkozva. Ráadásul ha a huawei rendszere mondjuk jobban adja de az órateste meg samunak tetszik pláne meg vagy lőve. Ez a feldaraboltság nagyon nem jó.

    A többi gyártó órája meg inkább kevésbé vagy jobban okosított karperec nem pedig okosóra. Vagy spéci felhasználásra van nem pedig a mindennapokra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák